Biztosan nyert a CVSE

Vaol
-
  Tegnap 21:11 Sport

A Celldömölk roppant magabiztosan nyerte meg a 2018/2019-es megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságot.

Idős nőt ütött el Vilmos hercegék konvoja

Egy motoros rendőr csapta el az asszonyt, akit súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba.

Még sosem volt Kőszeg ennél izgalmasabb

Vaol
-
  Tegnap 20:00 Kultúra

Kisvonattal érkeztek a résztvevők tegnapelőtt a nyárindító sajtóbeszélgetésre. A szervezők helyi turisztikai vállalkozókkal közösen tettek program­ismertető és a fejlesztéseket is érintő kört a városban.

Öt érmet hoztak haza a Balaton partjáról

Vaol
-
  Tegnap 19:58 Sport

Jól szerepeltek a Vasi Triatlon SE versenyzői a középtávú országos bajnokságon és a sprint távú ranglistaversenyen. A szombathelyiek öt éremmel tértek haza.

Aranykorúak sikerei

Vaol
-
  Tegnap 19:50 Sport

Az elmúlt tíz év összesített eredményei alapján a szombathelyi Aranykorúak SE nyerte el a vándorkupát a 14. alkalommal megrendezett Országos Nyugdíjas Sportnapokon.

U23-as és U20-as ob-n jártak és érmeket gyűjtöttek

Vaol
-
  Tegnap 19:45 Sport

Tizenegy Vas megyei atléta nyakába került érem az elmúlt hétvégi utánpótlás (U23) és junior (U20) országos bajnokságon. Hét arany, hat ezüst és egy bronz volt a termés.

Remekül szerepeltek a lurkós fiatalok

Vaol
-
  Tegnap 19:33 Sport

A Lurkó UFC U9-es csapata második, míg az U10-es első helyen végzett egy rangos nemzetközi labdarúgótornán.

Így áll most a kispályás foci

Vaol
-
  Tegnap 19:28 Sport

Folytatódott a Concordia Üzemanyagkutak városi kispályás labdarúgó-bajnokság – gőz­erővel rúgják a labdát a csapatok

Tisztújítás után teljesen újjáalakult a Vas Megyei Szabadidősport Szövetség

Vaol
-
  Tegnap 19:08 Sport

Újjáalakult a Vas Megyei Sportági Szakszövetségek Tanácsán belül működő Vas Megyei Szabadidősport Szövetség – Varga Jenő lett az új elnök.

Kiss Norbert hazai pályán ül kamionba

A második, a magyarországi versenyhétvégével folytatódik a FIA kamionos Európa-bajnokság – vagyis péntektől vasárnapig hazai pályán, a Hungaroringen köröz a német Tankpool24-Mercedes kétszeres Eb-győztes szombathelyi pilótája, Kiss Norbert.

Európa Játékok Ligeti Dániellel

Vaol
-
  Tegnap 18:57 Sport

A Haladás VSE Eb-ezüst és kétszeres -bronzérmes birkózója a szabadfogásúak 125 kg-os súlycsoportjában lép szőnyegre a fehéroroszországi Európa Játékokon.

Vidéken aranyos gerlicék, városban zavaró szárnyasok – Mit lehet tenni ellenük?

Vaol
-
  Tegnap 17:30 Megyei

A vasi megyeszékhelyen is sokaknak okoznak problémát a galambok. Hogy ez mennyire így van, azt az is bizonyítja, hogy szinte egy teljes iparág épült már a távol tartásukra.

„Kiesett az első tégla a falból” – Molnár Miklós könyvet írna

Vaol
-
  Tegnap 17:15 Megyei

Győzött a Falco, elfogadták a költségvetési módosításokat, nem lesz zavar az orvosi ügyelet működésében, a kávézók politikai tényezők Szombathelyen, mindenki nézze meg a Képtelen kampány című filmet: a keddi közgyűlést értékelték a frakciók.