Generációváltás a notebookoknál, jönnek az új Intel processzoros gépek

digitrend-i
-
  Ma 19:24 Infotech

Pár éve még 120-150 ezer, idén viszont már minimum 200 ezer forint a belépőszintű ár a hazai notebook piacon, ahol jelenleg a legnépszerűbbek a gamer készülékek. A nyugat-európai piacokhoz képest itthon kisebb a magyar vásárlóerő, mégis elmondható, hogy a hazai notebook felhasználók már a negyedik-ötödik laptopjukat „fogyasztják” …

Nem tudtak kifogni egymáson a tabella élmenői

Feol
-
  Ma 19:23 Sport

Rangadónak ígérkezett a MOL Fehérvár FC mezőkövesdi vendégszereplése az OTP Bank Liga labdarúgó NB I 9. fordulójában, hiszen a tabella második helyén álló együttese fogadta a listavezetőt.

7-féle bolti szilvadzsemet teszteltünk - közel sem a legdrágább nyert

Nosalty
-
  Ma 19:22 Életmód

A szilva az őszi időszak kedvenc gyümölcse - ezúttal dzsemek formájában kóstoltuk és teszteltük sorra a bolti változatokat.

Lovaggá ütéstől a lánykérésig – Ilyen volt a Zaporozsec és a twentees budapesti koncertje

f21
-
  Ma 19:21 Zene

Október 17-én az Ellátóházban adott közös koncertet a Zaporozsec és a twentees. Az est vendége egy igazán ígéretes feltörekvő budapesti zenekar, a Magácska volt, akik háromnegyed hétkor indították be az estét, és tökéletesen felkészítették a színpadot a twentees előtt. A még nagyon fiatal, de szép lassan a fővárosi közegben is egyre…

Nb I: Ferencváros–Újpest derbi élőben az Nso-n!

-
  Ma 19:20 FociFejér

Ferencváros–Újpest FC találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

Karácsony bejelentette, hogy már készül az a jogszabály, amitől a Fidesz-elit a legjobban retegett

Még tavasszal jelentette be Karácsony Gergely, hogy be fogja vezetni a főváros az úgynevezett Tiborcz-adót, mely Orbán Viktor botrányba keveredett vejéről kapta a nevét és azt a célt szolgálja, hogy ezen keresztül visszaszedjék a bucira gazdagodott Fidesz-elittől a lopott pénzeket. Bevezeti a Tiborcz-adót, ahogy megígérte, jelentette be Karácsony G

Négy győztes meccs után szenvedett vereséget a Vámosgyörk

Heol
-
  Ma 19:19 Sport

A legtöbb gól Istenmezején esett, a legkevesebb Hatvanban.

Ők is tudják, hogy elindultak lefelé

OLKT
-
  Ma 19:19 Vélemény

Vergődnek, kapálóznak, de a dolgokat visszafordítani nem lehet. El jön az elszámoltatás és ugye nem leszünk túl elnézőek! Teljes vagyonelkobzás és sok év fegyház lesz a fizetségük azért amit 10 éven át a magyar néppel tettek. Reszketnek Már. Félnek. …és a világ megy előre, visszafordíthatatlanul

Női kosár NB I: Egy negyed kihagyás elég volt a DVTK-nak a győzelemhez

A ZTE NKK a remek formában lévő Aluinvent DVTK csapatát fogadta. A tavalyi érmesek csatájában kiegyenlített első negyed után a vendégek állva hagyták a hazaiakat és az itt kialakított előny elég volt nekik a győzelemhez.

Patkódobogás veri fel a Hősök tere környékét

Ünnepélyes megnyitóval, hagyományőrző lovas díszegységek felvonulásával, 72 magyarországi és határon túli település lovasainak ünnepélyes fogadalomtételével megkezdődött a 12. Nemzeti Vágta Budapesten.

Salvini: Elzavarjuk a kommunistákat

Magyar Nemzet
-
  Ma 19:18 Külföld

Orbán Viktornak is üzent Matteo Salvini: a Liga vezetője üdvözletét küldte a magyar kormányfőnek, amiért kiáll Soros György ellen és mindent megtesz, hogy megvédje a magyarok szabadsághoz való jogait.

Itt a videó az első női űrsétáról

Nuus
-

A NASA szerint sikeres volt a küldetés, most videón is megnézhetjük.

Borkai Zsolt lemondását követelték tüntetők Győrben

Balog Zoltán volt miniszter szerint meg kell vizsgálni, közpénzből fedezték-e azt az orgiát, amelyről kiszivárogtattak egy videót.

Győzelemmel köszöntötte a születésnapos ultrákat a Loki

Dehir
-
  Ma 19:17 Megyei

Debrecen - Varga 1-1-nél fölöslegesen kiállíttatta magát, de nem sokkal utána Tőzsér egy tizenegyesgóllal megszerezte a három pontot csapatának. DVSC – DVTK 2-1