Találatok: 500 hír

Szalai Ádámé az első magyar gól a Puskás Arénában

Szalai Ádám szerezte meg a Puskás Aréna első magyar gólját! A nemzeti csapat támadója remekbe szabott akció végén talált be az uruguayi kapuba, 1–2-re módosítva az állást.

Női kézilabda Ehf-kupa: csoportkörbe jutott az Érd

-
  Ma 19:01 KézilabdaÉrd

Csoportkörbe jutott az Érd a női kézilabda EHF Kupában, miután a hazai hétgólos sikert követően kéttalálatnyit megőrzött előnyéből az orosz Kubany Krasznodar otthonában a selejtező harmadik fordulójának pénteki visszavágóján.

Szárazon a Ferrarik repültek az élre Brazíliában

A Brazil Nagydíj második szabadedzését száraz pályán tartották meg, így végig slick gumikon száguldhattak a pilóták. Közülük Sebastian Vettel volt a leggyorsabb a Ferrarival, megelőzve csapattársát, Charles Leclerc-t. Utánuk Max Verstappen és a két Mercedes következett. Robert Kubicának rémes napja volt, az után, hogy az első edzésen az…

3 percen belül 2 kihagyott 11-es a brazil–argentinon

-
  Ma 18:41 FociBrazília

Gyors egymásutánban két tizenegyes is kimaradt a Brazília–Argentína barátságos mérkőzésen. A Szaúd-Arábiában rendezett találkozón a tizedik percben Gabriel Jesus, három perccel később Lionel Messi hibázott – igaz, az argentin az Alissonról kipattanó labdát már berúgta.

Válogatott: Baráth és Lang kezd Walesben, össze kell szokniuk – Rossi

-
  Ma 18:38 FociTenisz

A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi az Uruguay elleni stadionavató előtt az M4 Sportnak elmondta, a sérülések miatt Baráth Botond és Lang Ádám lesz a sorsdöntő, walesi Eb-selejtezőn a védelem tengelyében, ezért a pénteki összecsapáson is ők kezdenek, hogy összeszokjanak.

Puskás Aréna: felejthetetlen avató, Szalai-góllal és uruguayi sikerrel

-
  Ma 18:30 Foci

A magyar labdarúgó-válogatott 2–1-re kikapott Uruguaytól a Puskás Aréna nyitó mérkőzésén. Az új létesítmény első magyar gólszerzője Szalai Ádám, aki a találkozó 24. percében talált a kapuba.

Nfl: az ellenfelét sisakkal ütő védőt eltiltották, véget ért az idénye!

-
  Ma 18:12 Sport

Ebben az idényben már biztosan nem léphet pályára Myles Garrett, aki csapata, a Cleveland Browns Pittsburgh Steelers elleni mérkőzésén ellenfele sisakjával vágta fejbe Mason Rudolph irányítót.

Atp-vb: Nadal óriási csatát nyert meg, de így sem biztos a továbbjutása

Rafael Nadal óriási csatában, 2 óra 52 perces mérkőzésen 6:7, 6:4, 7:5-re legyőzte a már biztos elődöntős Sztefanosz Cicipaszt a londoni ATP-világbajnokságon az Andre Agassi-csoport 3. fordulójában, de az elődöntőbe jutásához az is szükséges még, hogy Danyiil Medvegyev az esti programban megverje a címvédő Alexander Zverevet.

Kézilabda: leleplezték Török Bódog emléktábláját Zuglóban

-
  Ma 18:08 Kézilabda

Leleplezték Török Bódog világbajnok kézilabdaedző emléktábláját pénteken Zuglóban.

Puskás Aréna: Kalmár, Varga R., Bese is kezd Uruguay ellen

Marco Rossi kijelölte kezdőcsapatát az Uruguay elleni felkészülési mérkőzésre. A Puskás Aréna stadionavatóján Dzsudzsák Balázs, Kalmár Zsolt, Szoboszlai Dominik, Varga Roland és Szalai Ádám felel majd a támadásokért.

Felkészülés: a Mezőkövesd simán legyőzte az Nb Ii másodikját

-
  Ma 17:12 Foci

A Mezőkövesd élvonalbeli labdarúgócsapata 3–0-ra legyőzte az NB II-ben második Budafokot felkészülési mérkőzésen.

Csupasport: a McKenzie-torna hatékonysága

-
  Ma 16:34 Sport

A porckorongból kisugárzó fájdalom idővel zsibbadáshoz, bénuláshoz vezethet, illetve a gerincet sem kíméli. A porckorong kitüremkedése esetén konzervatív, de speciális kezelés a javasolt.

F1: a száradó pályán Albon volt a leggyorsabb

Szakadó esőben kezdődött az F1-es Brazil Nagydíj első szabadedzése, amelynek végén száradó pályán a Red Bull-Hondával száguldó Alexander Albon volt a leggyorsabb, de a legvégén éppen az ő kicsúszása miatt lengették a kockás helyett a piros zászlót. A két hete hatszoros világbajnokká koronázott Lewis Hamilton nem ment mért kört.

Ajax: folytatódik a Van der Sar-éra Amszterdamban

-
  Ma 16:27 Foci

Meghosszabbítja Edwin van der Sar szerződését a holland élvonalbeli Ajax. Az amszterdamiak korábbi kiváló kapusa további négy évig lehet a klub vezérigazgatója.

Ftc: nemzetközi összefogást kezdeményez a klub