Ezüstök és bronzok után jöhet végre a budapesti arany!

MOLcsapat
-
  Ma 09:39 Sport

Szilágyi Áron kvázi mindent megnyert már, amit kardvívásban meg lehet, de a budapesti világkupán eddig nem sikerült győznie. Na de talán majd most!

Káprázatos meccsen maradt életben a Fehérvár AV19

MOLcsapat
-
  Tegnap 23:14 SportFejérAusztria

A Fehérvár AV19 hosszabbításban legyőzte a vendég EC Red Bull Salzburgot az EBEL negyeddöntőjének ötödik mérkőzésén, így megőrizte esélyét a továbbjutásra.

Napközis szupermaratonnal készül a sivatagra Lubics Szilvi

MOLcsapat
-
  Tegnap 17:21 Sport

Csak laza edzésnek fogja fel a 4x50 km-es Balaton Szupermaratont az ultrafutó királynő, aki fél szemmel már a Namib-sivatagot kémleli.

A szegedi kapitány nem a Vardarra, csak a Plockra fókuszál

Sokan talán úgy gondolják, könnyű dolga lesz a BL-nyolcaddöntőben a MOL-Pick Szegednek, de Jonas Källman dühös, ha ezt hallja, csak a lengyelekre koncentrál.

Megleptük a szlovákokat, de a gól nagyon hiányzott

A szlovákiai vereség ellenére Marco Rossi kapitány példásnak nevezte a magyar válogatott játékosainak hozzáállását, de látta a hibapontokat is a játékban.

Nem tudta borítani a papírformát a válogatott Szlovákiában

MOLcsapat
-
  19.03.21 23:19 FociSzlovákia

A magyar válogatott, bár a mezőnyben nem játszott rosszul, kikapott Szlovákiában, a Nagyszombatban rendezett Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen.

Marco Rossi: Ne kötelességből higgyünk, hanem mert van rá okunk!

Marco Rossi minden meccsen győzni akar, de két döntetlent is jó rajtnak tartana az Eb-selejtezőkben. A kulcsszó a hit és a szervezettség a kapitány szerint.

A MOL-csapat sztárjai téged is maguk közé várnak!

MOLcsapat
-
  19.03.20 13:02 Sport

Fiatal, tehetséges sportoló vagy, aki már bizonyította tudását, de gondot jelent a versenyekre utazás, vagy a felszerelés beszérzése? Pályázz, és nyerj a MOL Alapítvánnyal!

Herczig: Idén már reális célkitűzés az Eb-dobogó

MOLcsapat
-
  19.03.20 09:27 Autó motor sportMOL

A MOL Racing Team óriási reményekkel, feltüzelve várja az ERC-rajtot, Herczig Norbi a tavaly felszedett versenyrutinban bízik az Azori-szigeteki rajt előtt.

Meccslabdát hárítva jutott tovább Babos Timi Miamiban

MOLcsapat
-
  19.03.18 23:44 SportUSATenisz

Babos Tímea bejutott a Miamiban zajló keménypályás torna selejtezőjének 2. fordulójába, miután meccslabdát hárítva legyőzte a svájci Stefanie Vögelét.

Paprikás hangulatú meccsen került hátrányba a Fehérvár

MOLcsapat
-
  19.03.18 10:38 SportFejérAusztria

A vendég EC Red Bull Salzburg győzött a Fehérvár AV19 otthonában az EBEL negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén, így összesítésben is vezet 2-1-re.

Hiába a sok helyzet, döntetlennel kezdte a rájátszást a DAC

MOLcsapat
-
  19.03.17 19:14 FociDAC

A DAC a második félidőben a kapujához szegezte a Ruzomberokot a Fortuna Liga rájátszásának első fordulójában, de csak döntetlent tudott kiharcolni.

A MOL-Pick Szeged hazai pályán is elkapta a Veszprémet

A címvédő Szeged házigazdaként 25-23-ra legyőzte a Veszprémet a férfi kézilabda NB I vasárnapi játéknapján.

Bánhidi: Egy teljesen más Veszprémmel játszunk

MOLcsapat
-
  19.03.17 11:17 Kézilabda

Bánhidi Bence szerint nincs olyan, hogy tét nélküli derbi, és biztos benne, hogy vasárnap meglesz az a motiváció, ami tavasszal néhány meccsen hiányzott.

Futács Márkó góljával győzött a MOL Vidi FC

MOLcsapat
-
  19.03.16 19:17 FociMagyar fociOTP

Futács Márkó góljával a MOL Vidi FC 1-0-ra legyőzte a vendég Mezőkövesdet a MOL Aréna Sóstóban, az OTP Bank Liga szombati 25. fordulójában.