Péni István döntős, Pupp Réka a vigaszágon tovább küzdhet

Férfi vízilabdázóink elveszítették első mérkőzésüket.

Vereséggel kezdték az olimpiát férfi vízilabdázóink

Siklósi magabiztosan nyerte első asszóját

A világranglista-vezető, világbajnoki címvédő párbajtőröző bejutott a legjobb 16 közé az olimpián.

Nem lesz magyar teniszező a tokiói játékokon.

Cselgáncs: Pupp Réka a vigaszágon folytathatja

A magyar dzsúdós előbb óriási bravúrral legyőzte a címvédő Kelmendit, majd az amerikai Delgadót is búcsúztatta, aztán kikapott a svájci Kochertől.

Hosszú Katinka ötödik lett 400 vegyesen

A háromszoros olimpiai bajnok úszó sokáig dobogós helyen állt, az utolsó 100 méteren azonban visszaesett - Az első olimpiáján szereplő Mihályvári-Farkas Viktória 6. helyen ért célba.

Major Veronika a 34. helyen végzett légpisztollyal

A 24 éves keszthelyi versenyző sportpisztolyban is érdekelt lesz jövő csütörtökön és pénteken.

Mindhárom női tőrözőnk helyezetlenül zárt

Kreiss Fanni egy bravúros győzelemmel 16 közé jutott, ott azonban az orosz Gyeriglazova legyőzte - Kondricz Kata és Pásztor Flóra a 32 között búcsúzott.

Verrasztó Dávid hajszállal maradt le a dobogóról 400 vegyesen

A magyar úszó szenzációs versenyzéssel végül negyedik helyen ért célba + Videó - Verrasztó: Ezúttal nem a szégyengéppel kell hazamennem.