Nem volt túl jó ötlet, hogy Rublev a térdén akarta összetörni az ütőjét

Eurosport
-
 Ma 17:03Sport

Andrey Rublev Barcelonában, a Sinner elleni negyeddöntőben szerzett így sérülést, végül még ki is kapott.

Egy nagy szóló után Felix Großschartner nyerte az Alps utolsó szakaszát, Yates vitte az összetettet

Eurosport
-
 Ma 16:39Sport

A Borás Felix Großschartner nyerte az utolsó szakaszt, az összetettben Simon Yates végzett az első helyen, megelőzve Pello Bilbaot és Aleksandr Vlasovot. A hegyi pontversenyben Dina Márton a második helyen végzett, Alessandro De Marchi mögött. Az összetettben Fetter Erik a 25., Valter Attila a 27., Dina Márton pedig a 90. helyen zárt.

Ma 15:45Sport

Fabio Fogninit a barcelonai 500-as tenisztorna második fordulójában leléptették, miután sértő megjegyzéssel illette az egyik vonalbírót. Az olasz teniszező állítja, hogy nem mondott semmi durvát, és jogtalanul zárták ki a versenyből.

Lőrincz Tamás elődöntős, Torba kikapott a negyeddöntőben Varsóban

Eurosport
-
 Ma 15:05Sport

A kötöttfogásúak 77 kilogrammos kategóriájában Lőrincz Tamás elődöntőbe jutott, a 63 kg-os Torba Erik ugyanakkor kikapott a negyeddöntőben a Varsóban zajló birkózó Európa-bajnokság pénteki versenynapján.

Sorozatos balhéi miatt ugrott az olimpia az öntörvényű franciának

Eurosport
-
 Ma 14:40Sport

Benoit Paire sorozatos, profi sportolóhoz méltatlan, kritikán aluli viselkedése miatt nem lehet ott Tokióban.

A Schalke játékosai maguk dönthetik el, hogy játszanak-e a hátralévő meccseken

A már biztos kieső Schalke 04 játékosai a keddi szurkolói támadások miatt maguk dönthetik el, hogy pályára lépnek-e a német labdarúgó-bajnokság hátralévő négy fordulójában.

Verstappen nem lassú, mégis inkább Hamilton a vb-cím favoritja

Eurosport
-
 Ma 13:30Forma1

Bár a közösségi médiából ömlik, hogy Verstappen az idén gyorsabb, mint Hamilton, a Red Bull pedig, mint a Mercedes, mi úgy döntöttünk, nem szállunk fel erre a vonatra.

Bilbao helyett Sevilla lesz az Eb házigazdája

Bilbao helyett Sevilla lesz a spanyolországi házigazdája a nyári labdarúgó Európa-bajnokságnak - amelynek Budapest egyik társrendezője -, a Dublinba tervezett mérkőzéseket pedig Szentpéterváron játsszák.

Nézők előtt rendezne F1-es futamot a Hungaroring

Száz nappal a 36. Forma-1-es Magyar Nagydíj rajtja előtt a Hungaroring Sport Zrt. bejelentette, hogy nézők előtt tervezi megrendezni az idei versenyhétvégét.

Őrületes eredményeket repesztenek a fiatalok Tokió előtt

Eurosport
-
 Ma 12:06Sport

Nagyot mennek a fiatalok 2021 első szabadtéri versenyein. Több számban is utánpótlás korú versenyzőé a szezon eddigi legjobb eredménye.

A világon először ugrottak tripla hátraszaltót a Torna Eb-n

A tornászok közül a világon először az orosz Nyikita Nagornij ugrott tripla hátraszaltót talajgyakorlat közben, a Bázelben zajló Európa-bajnokság selejtezőjében.