Találatok: 248 hír

Két síbaleset történt egy nap alatt Romániában

Egy hatéves kislány mentőhelikopter szállított kórházba.

Miért ölnek meg több ezer medvét Romániában, ha tilos a vadászatuk?

Az európai országok közül Romániában él a legtöbb barna medve. De hogy pontosan mennyi is, az attól függ, hogy kit kérdezünk. Mást és mást mondanak a környezet- és állatvédők, a kormány és a vadászcégek, amelyek több tízezer eurót keresnek egy-egy medve kilövésével.

Romantika az Exatlonban: közel került egymáshoz a két bajnok

Life
-
 Ma 12:01Életmód

Ahogy mi is megírtuk, Szabó Franciska komoly lábsérülést szenvedett a hét legfontosabb végjátéka során. A lányt mentő vitte el és csapattársai is nagyon aggódtak érte.

Romantikus pillanat az Exatlon Hungaryben, egymásra talált a két Bajnok

Franciska és Szabó Ákos kettesben maradtak, és bizony felszínre törtek az őszinte érzelmek.

Körözött autóval bukott le egy román sofőr Ártándnál

Ártánd - A rendőrök lefoglalták a spanyol hatóság által körözött Nissant.

Most randizni sem egyszerű - ötletek otthoni romantikához

Behír
-
 Ma 08:19Életmód

Pici odafigyeléssel legalább olyan kellemes randevút varázsolhattok otthon is, mint bármelyik elegáns étteremben. Az alábbi otthoni randi tippek pedig jól jöhetnek, hiszen ennyi otthonlét mellett jól esik, ha egy-egy este eltér a megszokottól.

Ferencváros: “megnyerhettük volna a mérkőzést…”

FociClub
-
 Ma 06:30Foci

Nem volt maradéktalanul elégedett az ukrán tréner...

Nem volt elég a Ferencvárosnak a kétgólos előny - eredmények, tabella

Eseménydús, izgalmas meccsen döntetlen az örökrangadón. Eredmények, beszámolók, tabella a 23. forduló szombati napja után.

Kétgólos előnyből sem tudott nyerni az éllovas Ferencváros az MTK ellen

m4sport.hu
-
 Tegnap 21:24Foci

Az első félidőben a Fradi, a másodikban a hazaiak voltak jobbak. A zöld-fehérek a 80. percben büntetőt rontottak.

Vegyes házasságok Romániában: hányan választják a magyar közoktatást?

Székelyhon
-
 Tegnap 21:12Határtalan

Románia szinten a magyar–román vegyes házasságokból született gyerekek mintegy egyharmadát vallják hivatalosan magyar etnikumúnak szüleik, a többit románként jegyeztetik be. Alig két héttel az iskolai beiratkozások kezdete előtt arra voltunk kíváncsiak, milyen arányban választják a vegyes házasságban élő szülők a magyar tagozatot.

Női kézilabda NB I – Fölényes ferencvárosi győzelem Siófokon

A Ferencváros 38-20-ra győzött a Siófok KC otthonában a női kézilabda NB I szombati játéknapján.    K&H női kézilabda liga, 8. fordulóSIÓFOK KC-FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 20-38 (12-21)Siófok, játékvezetők: Bócz, Wiedemann.SIÓFOK: Krasznai, Mistina (kapusok), Aoustin, Bakacsi, Böhme, Hársfalvi, Horacek 3, Jezic 3, Juhász 2,…

11 migránst fogtak Mélykútnál, románok csempészték őket

A bácsalmási járőrök február 26-án 13 óra 40 perckor Mélykút közigazgatási területén, az 55-ös számú főúton megállítottak egy román rendszámú kisteherautót, majd intézkedés alá vonták annak sofőrjét és utasát. Az ellenőrzés során kiderült, hogy a két román férfi 11 illegális migránst szállított a jármű rakterében. A járművezetőt és társát…

Minden idők 25 legjobb romantikus filmje, amit legalább egyszer látnod kell

Joy
-
 Tegnap 18:11Film

25 film, melyben a szerelem mindent felülír!

Kiütés lett a vége: a Ferencváros átrobogott a Siófokon

-
 Tegnap 17:50Kézilabda

A női kézilabda NB I szombati játéknapján az FTC-Rail Cargo Hungaria 18 góllal, 38–20-ra nyert a tartalékos Siófok KC vendégeként.