Találatok: 500 hír

Nem született gól az angol-skót összecsapáson

Az angolok gól nélküli döntetlent játszottak a hozzájuk hasonlóan társházigazda Skócia válogatottjával pénteken Londonban, a részben budapesti rendezésű labdarúgó Európa-bajnokság D csoportjának második fordulójában. Gareth Southgate szövetségi kapitány 25 éves és 31 napos átlagéletkorral a háromoroszlánosok történetének…

5 modern horrorfilm, amit meg kell nézned: nem bánod meg!

Joy
-
 Ma 23:13Életmód

Sokszor kijelentik, hogy a horror műfaja halott, pedig elég csak egy friss rendező, egy új perspektíva vagy egy valós, világbeli történésnek a kifordítása és ismét születhet valami nagyon rémisztő és eredeti.

Nem bírtak az angolok a skótokkal, nem vezetnek a csoportjukban

Gól nélküli döntetlennel zárult a századik Anglia–Skócia tétmérkőzés, mindössze negyedszer játszott egymás ellen a két csapat. 1972-ben először, 1970-ben másodszor, 1987-ben harmadszor, most pedig negyedszer született ez az eredmény.

Eb 2020: Nem született gól az angol-skót összecsapáson

Az angolok gól nélküli döntetlent játszottak Skócia válogatottjával Londonban, a labdarúgó Európa-bajnokság D csoportjának második fordulójában.

Anglia még mindig nem kapott gólt, mégis Skócia a boldogabb

Player
-
 Ma 23:02Sport

A brit rangadón ugyanis nem esett gól, és ez a sokkal esélytelenebb skótoknak kiváló eredmény.

Gólt nem, csak óriási küzdést hozott az angol-skót örökrangadó

Egy győzelemmel bebiztosíthatta volna a továbbjutást Anglia, a 0-0-s döntetlennel a skótok esélyei sem szálltak el.

EURO-2020 - Nem esett gól az angol-skót összecsapáson

EURO-2020: Nem bírtak az angolok Skóciával

Eredmény, csoportkör, 2. forduló, D csoport: Anglia-Skócia 0-0 London, Wembley Stadion, 20 306 néző, v.: Antonio Mateu Lahoz (spanyol)     sárga lap: McGinn (16.), O'Donnell (87.) Anglia: Pickford - James, Stones, Mings, Shaw - Rice, Phillips - Foden (Grealish, 63.), Mount, Sterling - Kane (Rashford,…

Eb 2020, D-csoport: küzdelem volt az angol–skóton, gól nem

Anglia gól nélküli döntetlent játszott Skóciával a labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörében, a D-csoport második fordulójában.

Hiába az öldöklő csata, nem esett gól az angol–skót rangadón, ilyen se sűrűn fordult elő korábban

Nagyon sokan várták ezt a meccset, hiszen Európában két válogatott még sosem játszott annyit egymással, mint az angol és a skót. Szurkolói szempontból is felfokozott volt a várakozás. Ahogy ilyenkor lenni szokott, 0-0 lett a vége.

Gyurcsány magyarázata arról, miért nem szavazták meg a pedofiltörvényt

Mandiner
-
 Ma 22:35Belföld

Eljött egy új generáció, akihez most elsősorban szólni kíván,  és akik azt üzenik az államnak, hogy húzzanak el a magánéletünkből – állítja a pártvezér.

Szexuális erőszakkal vádolnak német katonákat - megszólalt a miniszter

Németország jó hírét veszélyezteti a litvániai incidens a német védelmi miniszter szerint.

Orbán szerint a magyarok lelki megújulásának elmaradásáért nem okolhatják az ellenfeleiket