Találatok: 48 hír

Magabiztosan győzött hazai pályán az Atlético Madrid

Diego Simeone csapata hátrányból fordítva nyert a Valencia ellen.

Minden utánpótlás korosztályban győzött a hétvégén az SG Kecskemét Futsal

This content is for members only. Visit the site and log in/register to read. A Minden utánpótlás korosztályban győzött a hétvégén az SG Kecskemét Futsal bejegyzés először KeSport-én jelent meg.

Már az első fordulóban győzött a hivatalban lévő portugál államfő

Portugáliában a voksok csaknem egészének összeszámlálása alapján nagy arányú győzelmet aratott a vasárnap tartott elnökválasztáson a hivatalban lévő államfő.

La Liga: Elchében, feledhető meccsen győzött a Barcelona

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 20. fordulójában a Barcelona Elchébe látogatott, hogy tovább faragja hátrányát az élbollyal szemben. Ez sikerült is, bár roppant szenvedős meccsen, mert a hazaiak szívósan védekeztek. A nem éppen a Barca legszebb napjait idéző találkozót gyorsan el lehet felejteni, de így is három pontot ért (0–2).

Idegenben győzött az U17 és az U20

A Szent István Se ellen mérkőzött az Sg Kecskemét Futsal U17-es és U20-as válogatottja vasárnap kora délután a Gyáli Sportközpontban. A mérkőzésen a kecskeméti csapatok szerezték meg a győzelmet.

Nem tudott újabb csodát tenni a Dvtk, győzött a Paks

-
 Tegnap 15:36Foci

Az első félidőben előbb lesgyanús gólt szerzett a Paks, majd DVTK-öngóllal növelte előnyét az NB I 17. fordulójában, a folytatásban a vendégek ugyan egy tizenegyessel szépíteni tudtak, de a meccset elveszítették (2–1).

Győrben győzött a Kosársuli

Négyből három negyedet nyert a Széchenyi Egyetem otthonában a Vásárhelyi Kosársuli NB I/B-s férfi kosárlabda csapata a bajnokság szombati játéknapján, és ez elég volt az idegenbeli sikerhez, amivel megőrizte harmadik helyét a tabellán Tóth Tamás együttese. Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC-Vásárhelyi Kosársuli 80-92 (23-24, 13-27,…

A visszavágón is győzött a Pénzügyőr

Szombat este idegenben lépett pályára a Kecskeméti RC a férfi röplabda NB I. Extraliga nyolcadik fordulójában, a Pénzügyőr SE otthonában. A fővárosiak négy szettben győztek.

Serie A: fordulatos, hétgólos meccsen győzött otthon a Roma

-
 21.01.23 17:00Foci

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójának szombati játéknapján a Roma 4–3-re legyőzte hazai pályán a Speziát.

Elkészült a gyulai Almásy-kastély felújított Stefánia-szárnya

A mintegy egymilliárd forintos beruházás részeként a patinás épületrész rekonstrukciója elérte a 99 százalékos készültséget. Abban az Alföld egyik legszebb báltermét, illetve gasztrotörténeti bemutató- és látványkonyháját alakították ki.

Kobetic nélkül is győzött a Sófok

Zdravko Zovko csapata Romániában szerzett két pontot az Európa-ligában.

Romániában győzött a Siófok

Az SKC 27-25-re nyert a Dunarea Braila otthonában a női kézilabda Európa-liga csoportkörének harmadik fordulójában.

-
 21.01.23 15:50Kézilabda

A magyar csapat két győzelemmel és egy döntetlennel áll az Európa-liga csoportkörében.

Női kézilabda Európa-liga – Romániában győzött a Siófok

A Siófok KC 27-25-re nyert a román Dunarea Braila otthonában a női kézilabda Európa-liga csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton. Eredmény, csoportkör, 3. forduló, D csoport:Dunarea Braila (román)-Siófok KC 25-27 (14-11)     A vendégek keretéből ezúttal a sérült Camille Aoustin és a sérülés után gyógyuló horvát Andrea…