Találatok: 58 hír

Serie A - Ibrahimovic vezérletével nyert a Milan Nápolyban

Az összecsapáson Zlatan Ibrahimovic a 20., majd az 54. percben is eredményes volt, hazai részről a 63. percben Dries Mertens csökkentette a különbséget. Két perccel később azonban megfogyatkozott a Napoli - Tiemoué Bakayoko kapta meg a második sárga lapját -, amelynek nem sikerült egyenlítenie. A vendégek viszont a hajrában növelni tudták…

Serie A: újabb rangadót nyert az AC Milan Ibra szárnyalásával

A 39 éves svéd csatárt lehetetlen megállítani.

Serie A: a Milan 10 év után nyert újra a Napoli vendégeként

-
 20.11.22 22:45FociSerie AAC Milan

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 8. fordulójának záró mérkőzésén a Milan a duplázó Zlatan Ibrahimovic vezérletével 3–1-re nyert a Napoli vendégeként, így visszavette a vezetést a tabellán a Sassuolótól.

Xbox Series X: mit tud az új generáció legerősebb konzolja?

-
 20.11.22 21:43Infotech

A legújabb és legtöbb kakaót kívánó játékokat is kipróbáltuk a Microsoft új generációs gépén.

Japánban agyonverte a PlayStation 5 az Xbox Series X-et

TechWorld
-
 20.11.22 20:04Gaming

5:1 arányban nyomta le eladásokban az Xbox Series X és S konzolokat a PlayStation 5 a hazai piacán.  Korán van még ahhoz, hogy bármelyik elemzőcég kijelentse, a PlayStation 5 vagy az Xbox Series X a nyerő. A japán Famitsu azonban mégis érdekes adatokkal állt elő a japán eladásokra vonatkozóan. Nem túl meglepő módon a hazai

Serie A - Élen a veretlen Sassuolo

A Sassuolo a milánói piros-feketékkel, illetve a címvédő Juventusszal egyetemben még veretlen a Serie A mostani idényében. Az előző idényben Európa-liga döntős Internazionale úgy nyert otthon 4-2-re a Torino ellen, hogy a 62. percben még kétgólos hátrányban volt.  Serie A, 8. forduló: AS Roma-Parma 3-0…

A PlayStation 5 jobban limitálja a HDMI sávszélességet, mint az Xbox Series X

PCWorld
-
 20.11.22 18:05Infotech

Egyes mérések szerint egy furcsa korlátozással rendelkezik a Sony legújabb konzolja, legalábbis ami a képátvitelt illleti.

Serie A: hatgólos meccsen győzedelmeskedett az Inter

Kétgólos hátrányból kapott ki a Torino

Serie A: nyert és az élre ugrott a Sassuolo

FociClub
-
 20.11.22 17:18Foci

Boga és Berardi szállították a három pontot!

Bombagólok a Serie A-ban, kétgólos hátrányból fordított az Inter

Továbbra is szárnyal a Sassuolo, élete formájában az Arsenaltól elküldött középpályás.

Serie A: kétgólos hátrányból fordított az Inter; élre állt a Sassuolo

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 8. fordulójának vasárnapi játéknapján az Inter kétgólos hátrányból fordított, és 4–2-re nyert a Torino ellen. A Sassuolo a Hellas Verona, a Bologna a Sampdoria otthonában győzött, míg a Roma egy félidő alatt elintézte a Parmát.

Győzelmével élre állt a Serie A-ban a Sassuolo

Az Inter kétgólos hátrányból fordított, simán nyert a Roma.

Serie A: nem sikerült Prandelli visszatérése Firenzében

-
 20.11.22 14:28Foci

Nem sikerült jól Cesare Prandelli korábbi szövetségi kapitány visszatérése a Fiorentina kispadjára, a firenzei csapat vasárnap kora délután hazai pályán kikapott a Filippo Inzaghi vezette Beneventótól.