Találatok: 141 hír

Őrületes izgalmak után, a címvédőt verve jutott elődöntőbe a Napoli a kupában

Volt itt minden a villámgyors góltól kezdve a kapufákon és a két piros lapon át a kihagyott büntetőig.

Más sebességre kapcsoltak, magabiztosan az elődöntőben

Duol
-
  Tegnap 21:34 Sport

Csütörtökön az Eb-fináléért Spanyolország lesz a magyar válogatott ellenfele.

Tegnap 21:03 SportOlimpiaAusztria

Bíró Attila együttese a keddi negyeddöntőben magabiztos játékkal, 16-3-ra győzte le a franciákat.

Simán jutott a négy közé a magyar női válogatott a budapesti vízilabda Eb-n

-
  Tegnap 20:46 Sport

– A magyar válogatott bejutott a legjobb négy közé a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság női tornáján.

Franciaország sem jelentett gondot, sima meccsen jutott elődöntőbe a női vízilabda válogatott

Az utolsó bő húsz percben gólt sem kapott a csapat, a vége 16-3. Csütörtökön Spanyolország ellen a döntőbe jutás, és az olimpiai kvóta a tét.

Tegnap 20:17 Sport

Bíró Attila együttese 13 góllal volt jobb franciáknál.

Vízilabda Eb: simán jutott a négy közé a magyar női válogatott

Maszol
-
  Tegnap 20:12 HatártalanVízilabda

A csütörtöki elődöntőben Spanyolország lesz a következő ellenfél.

Simán jutott a négy közé a magyar női vízilabda-válogatott

Magyar Nemzet
-
  Tegnap 20:12 Sport

A magyar csapat a csütörtöki elődöntőben a világbajnoki ezüstérmes, s az európai csapatok közül egyedüliként már olimpiai induló spanyol gárdával találkozik.

Tegnap 19:57 Vízilabda

A vb-ezüstérmes Spanyolország vár a magyar csapatra.

Női vízilabda Eb - Elődöntőben a spanyolok

-
  Tegnap 19:36 SportVízilabdaDuna

A világbajnoki ezüstérmes spanyol válogatott biztosította helyét a legjobb négy között a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság női tornáján.