Találatok: 500 hír

A Milan öngóllal nyert, a Juve egy Atalanta elleni vereséggel távolodott a címvédéstől

Az elmúlt kilenc kiírásban bajnok Juventus 1-0-s vereséget szenvedett a rivális Atalanta vendégeként az olasz labdarúgó-élvonal 31. fordulójának vasárnapi rangadóján.

Emilia Romagna Nagydíj – Verstappen nyert Imolában

Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Emilia Romagna Nagydíjat Imolában.

Kihirdette idei díjazottjait az ICOMOS Magyar Nemzeti Bizottsága

Négy ICOMOS-díjat és két Példaadó Műemlékgondozásért díjat hirdetett ki az ICOMOS Magyar Nemzeti Bizottsága vasárnap, a műemléki világnapon.

Bottas: Nem értem, mire föl Russell dühöngése, az ő hibája volt

Nagy baleset miatt kellett piros zászlóval félbeszakítani az imolai F1-es versenyt. Valtteri Bottas egy szót sem hallott az őt szidó George Russellből, de nem is értette, mire föl oktatta…

Orosz diplomata: nem hagyják meghalni a börtönben Navalnijt

Az orosz ellenzéki politikus egyik orvosa szerint Navalnij akár a közeli napokban meghalhat, mivel rendkívül rossz a vérképe, és a leletek szerint szív- és veseleállás fenyegeti.

Megható ünnepségen emlékeztek a Covid áldozataira Németországban

A német államfő és a kancellár is jelen voltak, áldozatok hozzátartozóival beszélgettek. Ökumenikus istentisztelet után klasszikus zeneművek szóltak az elhunytak emlékére.

Verstappen nyert Imolában

A 23 éves pilótának ez az idei első, pályafutása során pedig a 11. futamgyőzelme.

A Puskás Akadémia kiütötte az MTK-t, még mindig nem bajnok a Fradi

A felcsútiak nagy lépést tettek az ezüstérem felé, míg az FTC az Újpest elleni rangadón szerezheti meg az aranyat.

Nem tudott visszavágni a Kecskemét

Baon
-
 Ma 17:10Sport

Vasárnap a női kézilabda NB I./B Keleti csoport, hatodik fordulójából elhalasztott mérkőzésen a Global Big Building Zrt. KNKSE a Hajdúnánás SK csapatát fogadta a Messzi István Sportcsarnokban.

Verstappen őrült esős-száradó futamot nyert Imolában

A Red Bull hollandja a rajtnál az élre állva győzött a balesetekkel és egy piros zászlóval is tarkított Emilia-Romagna-i GP-n. Hamilton a sóderágyat megjárva második, Norris még a dobogón.