Két hétig mindenki számára ingyenes tesztüzemmel indulnak hétfőtől az új buszjáratok Hódmezővásárhelyen - tájékoztatta az önkormányzat az MTI-t.

Az éjszakai baglyok kétszer akkora eséllyel teljesítenek rosszul a munkában, mint a korán kelők

-
 Ma 21:46Életmód

A későn fekvők számára az ideális munkanap délután 3-kor kezdődne, és 11-kor érne véget.

NB I: két gólos előnyt herdált ez a Fradi

A Ferencváros akár 5-6 góllal is vezethetett volna a szünetben, a kihagyott helyzetek után azonban jött a csavar...

Az MTK kétgólos hátrányból egyenlített a Fradi elleni örökrangadón

Varga Roland gólt lőtt korábbi csapatának. A Fradi a meccs végén kihagyott egy tizenegyest.

Kétgólos előnyből sem tudott nyerni az éllovas Ferencváros az MTK ellen

Az első félidőben a Fradi, a másodikban a hazaiak voltak jobbak. A zöld-fehérek a 80. percben büntetőt rontottak.

A Fradi a kétgólos előnyét és a meccsvégi büntetőjét is elherdálta

-
 Ma 21:21Foci

Zubkov gyorsan duplázott, Varga Roland két kanadai ponttal felelt.

Villamos sínekre hajtott egy autós a Széll Kálmán tér közelében

Baleset történt Budapesten, a Széll Kálmán tér közelében: a villamossínekre hajott egy autós a Szilágyi Erzsébet fasorban az Ezredes utcánál. Túl nagy lendület Információink szerint az autót vezető idősebb hölgy túl nagy lendülettel kanyarodott ki az Ezredes utcából a Széll Kálmán tér irányába, amikor is megbillent az autójával és a villamossínekre

Egy személygépkocsi égett egy családi ház udvarán Miskolcon, a Középruzsin dűlőben. Az esethez a megyeszékhely hivatásos tűzoltóit riasztották, akik két vízsugárral eloltották a lángokat.

Mohácson egy autó letért az útról, kidöntött egy gázórát

A helyszínre a nagybaracskai hivatásos tűzoltók érkeztek ki, akik áramtalanították a gépkocsit.

Két gól döntött a Cunder-Alba-Máv-Előre derbin

Feol
-
 Ma 20:57Sport

Az Nb Ii-es férfi kézilabda-bajnokság 14. fordulójában az albások alaposan megizzadtak a győzelemért szombat este.

Kétgólos hátrányból fordítottak Gulácsiék

A Mönchengladbach gyorsan megszerezte a vezetést, de a lipcsei csapatnak sikerült egyenlítenie, és a győztes gólt is megszerezték a második félidőben.