Találatok: 318 hír

B. R.-nek kemény vasárnapja volt: betört egy boltba, de a helyszínen hagyta az iratait, úgyhogy visszament értük, ám a …

Vasárnap hajnalban egy férfi tört be egy demecseri boltba, hogy kávét, konzerveket és édességeket lopjon. A rablás meghiúsult, de történt még más is.

Húsz esztendeje ünnepelte bajnokcsapatát Tiszaföldvár

Szoljon
-
  Ma 07:14 Sport

Talán még sokan emlékeznek rá. húsz esztendővel ezelőtt a Tiszaföldvári VSE csapata nyerte meg a kézilabda NB I/B küzdelmeit.

A hónap balekja: a tetthelyen hagyta az iratait a demecseri boltba betörő férfi

A demecseri rendőröknek nem volt nehéz dolguk a nyomozás során.

Múlt héten megrohanták a boltokat a magyarok

24.hu
-
  Ma 06:18 Gazdaság

Húsvétkor jóval visszafogottabban fogytak még a hagyományos ünnepi élelmiszerek is.

A bosnyák bajnokságot is befejezettnek nyilvánították

-
  Tegnap 23:31 Foci

A csonka szezon után a bajnok az FK Sarajevo lett.

Megvan az Exatlon férfi bajnoka

-
  Tegnap 22:05 Bulvár

Miután Busa Gabi megnyerte a női döntőt, a Kihívók közül is felért a csúcsra egy versenyző.

A kétszeres wimbledoni bajnok szerint furcsa nézők nélkül teniszezni

Petra Kvitovának nagyon szokatlan volt üres lelátók előtt játszania egy meghívásos tornán.

Példás közösség, megérdemelten nyert bajnoki aranyérem

Duol
-
  Tegnap 19:21 Sport

A Dunaferr futballistáinak 2000-ben nyert bajnoki aranyérme során Perjámosi Sándor a klub elnökeként tevékenykedett. Azt mondja, arra számított vezetőtársaival, hogy a gárda ott lesz az élmezőnyben, de a szezon kezdetén a legfényesebb medálra nem gondoltak.

Serie A: június 20-án folytatódik a bajnokság

Boon
-
  Tegnap 17:00 Sport

Az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokságot augusztus 20-ig szeretnék befejezni.

5 éve történt – Bajnoki bronzérmet nyert a dorogi női labdarúgó csapat az NB I-ben

Dorogi-medence
-
  Tegnap 16:39 Megyei

2015. május 31. nevezetes dátumként vonult be a dorogi versenysport több, mint száz éves történeteben, amely egyben

Nyíregyházi pilóta győzött a gokart bajnokság első, kecskeméti futamán

Nyíregyháza
-
  Tegnap 16:35 Sport

Révész Levente mindenkinél gyorsabb volt kategóriájában.

Keddtől kaphatók a belépők a DVSC-Kaposvár bajnokira

Dehir
-
  Tegnap 16:16 Megyei

Debrecen - A mérkőzéseken a Loki bérletes drukkerein kívül 1250 fő foglalhat helyet a Nagyerdei Stadionban, összhangban az egészségügyi előírásokban foglaltakkal.