Baji Balázst az Európai Olimpiai Bizottság sportolói bizottságába választották

Haon
-
  Tegnap 20:08 Sport  Olimpia

A futó Baji Balázst az Európai Olimpiai Bizottság (EOC) sportolói bizottságába választották.

MOB: Baji az Európai Olimpiai Bizottság sportolói bizottságában

-
  Tegnap 16:11 Sport  Olimpia

A gátfutó Baji Balázst az Európai Olimpiai Bizottság (EOC) sportolói bizottságába választották.

Baji futott be Gyurta helyére az Európai Olimpiai Bizottságnál

-
  Tegnap 15:48 Sport  Olimpia

A legmagasabb szavazatszámmal választották a sportolói bizottságába.

Tegnap 13:24 Sport  Olimpia

Az extrém sportok jelenthetik az olimpiai játékok jövőjét.

Így szerepeltek a magyarok a szakmák olimpiáján

KamaraOnline
-
  Tegnap 13:01 Gazdaság

Abu Dhabiban a szakmák olimpiáján a festő Cseke Szabolcs lett a magyar csapat legjobbja 733 ponttal, így övé a lett a nemzet legjobbja cím. A Worldskills négy napos versenyén bronzérmet szerzett Varga Ákos informatikai rendszerüzemeltető.

Olimpia nem lesz Budapesten, de újabb olimpiai szintű pálya építéséről döntöttek

Cívishír
-
  Tegnap 12:17 Megyei  Olimpia

Az olimpiai játékok jövője az extrém sportokban rejlik.

Így készültek az 1992-es barcelonai olimpiára a magyar sportolólányok

Kreatív Online
-
  Tegnap 11:52 Média

Sportról, esélyekről alig esett szó. A Kiskegyed körkérdésében Egerszegi Krisztináék sminkről, frizuráról, palacsintáról és persze fiúkról beszéltek.

Foltán László olimpiai bajnok Karván

Felvidék.ma
-
  Tegnap 10:29 Határtalan

Kemény, küzdelmes élete volt Foltán Lászlónak, aki az 1980-as, moszkvai olimpián Vaskuti Istvánnal párban aranyérmet szerzett a kenu kettesek versenyszámában. A sokoldalú sportember október 25-én, szerdán 18 órakor Karván tart élménybeszámolót. „Izgalmas és kemény élet van mögöttem. Voltam edző, testnevelő tanár, máskor liftek…

Két megyei érem a szakmák olimpiáján

Beol
-
  Tegnap 08:57 Belföld  Olimpia

Abu Dhabiban a szakmák világversenyén két Békés megyei kiválósági érem született.

Nem vicc: Budapest ismét pályázni akar a nyári olimpiai játékokra

Csak most előtte tartanának egy népszavazást is :D :D :D.

Varga Ákos bronzérmes a szakmák olimpiáján

-
  17.10.19 22:25 Gazdaság  Olimpia

Egy bronzérmet és kilenc kiválósági érmet nyertek a magyar versenyzők a fiatal szakmunkások világversenyén, a WorldSkills-en Abu-Dhabiban, ahol 51 szakmában mintegy 60 ország 1300 versenyzője indult.

Putyin azt mondta Szocsiban, ahol a legutóbbi téli olimpia volt, hogy amerikai nyomás alatt áll a NOB