Találatok: 378 hír

Jim Cramer: ezek a vállalatok lehetnek a vakcina nyertesei!

Az elmúlt napokban kedvező hírek érkeztek több koronavírus-vakcinával kapcsolatban, aminek köszönhetően egyre magasabbra emelkedtek a világ vezető részvényindexei, egyre optimistábbak a befektetők a koronavírus-helyzettel kapcsolatban. A normalitáshoz való visszatérés apropóján Jim Cramer, a CNBC megmondóembere is megszólalt…

Ismét a Főtaxi nyert a repülőtér tenderén

A Főtaxi 2020 decemberétől újabb öt évre lesz a repülőtér-üzemeltető vállalat hivatalos taxis partnere.

Ismét a Főtaxi nyerte a Budapest Airport taxis személyszállítási tenderét

A legnagyobb elektromosautó-flottával készülnek a reptéri forgalom ellátására.

Joan Mir és a Suzuki nyerte a 2020-as MotoGP-t

Formula
-
 Ma 10:15Sport

A SUZUKI ECSTAR versenyzője, Joan Mir a Suzuki GSX-RR nyergében 171 ponttal megszerezte a 2020-as MotoGP világbajnoki címét. Ifjabb Kenny Roberts 2000-es győzelme után 20 évvel ismét egy Suzuki-versenyző nyerte a gyorsaságimotoros-világbajnokságot.

Fabio Quartararo nyerte a MotoGP idei BMW M különdíját

A kétkerekű versenysportok királykategóriájában a francia versenyző lett a 2020-as szezon időmérő edzéseinek legeredményesebb pilótája, aki így egy Misano Blue metál karosszériafényezésű BMW M2 CS sportmodellt guríthat be a garázsába.

Beckham bekerült a Fifa 21-be, többet fog keresni, mint játékosként az Mu-ban vagy a Real Madridban

Player
-
 Ma 09:22Sport

David Beckhammel is játszhatnak hamarosan a fifások Ultimate Teamben.

A Tampa otthonában nyert a Los Angeles Rams

A Los Angeles Rams 27-24-re nyert a Tampa Bay Buccaneers otthonában.

A Cali Condors nyert

A Cali Condors csapata nyerte meg a Duna Arénában rendezett Nemzetközi Úszóligát (ISL), a második helyen az Energy Standard végzett, harmadik a London Roar, negyedik pedig az LA Current lett.

Aranyérmet nyert a pezsgők világbajnokságán a Kreinbacher Birtok magnum pezsgője

ranyérmet nyert az idei Champagne és Pezsgő Világbajnokságon (CSWWC) a Kreinbacher Birtok Brut Classic 2016 Magnum pezsgője, de a somlói borászat két ezüstöt is elhozott.

A Futureal nyerte el az Év Irodabérleti Tranzakciója elismerést

A Portfolio üzleti portál által megrendezett Property Investment Forum konferencián a Futureal nyerte el az Év Irodabérleti Tranzakciója elismerést a nyolctagú szakmai zsűri döntése alapján.   A díjnyertes tranzakció, amely a Cushman & Wakefield közvetítésével jött létre, a Vodafone és UPC összeolvadásának jelentős lépése: a vállalat fővárosi…

Ez a dal lett a Csokonai Színház Told a Toldit! pályázatának nyertese

Hodossi Máté lett a Csokonai Színház Told a Toldit! pályázatának nyertese. A zsűri alapos megfontolás után péntek este döntött a 100 ezer forintos fődíj odaítélésről. A teátrum augusztus közepén invitálta kreatív feladatra a 14 és 30 év közötti alkotni vágyó, zeneszerzői vénával rendelkező fiatalokat, hogy zenésítsék meg egyénileg vagy zenekarral a

Darts: Wade meccsnyílról nyert, De Sousával vívja a döntőt

James Wade és José de Sousa jutott be a december 15-én kezdődő PDC-világbajnokság előtti utolsó rangos versenyek egyike, a Coventryben zárt kapuk mögött zajló Grand Slam of Darts keddi döntőjébe.