Ez a gól ott lesz a Puskás-díj szavazásán

Fft: a vágva várt hős – a hírhedt Vitray–Puskás-sztori

A FourFourTwo magazin Döglött akták című sorozatában hónapról hónapra leporolunk egyet a magyar futball számos abszurd „ügyirata” közül. Ezúttal azt idézi fel, hogyan vágta meg – szó szerint és átvitt értelemben is – Vitray Tamás 1978-ban Puskás Ferencet, aki emiatt még három évig nem jött haza.

A vágva várt hős: a Vitray–Puskás sztori

Döglött akták című sorozatunkban hónapról hónapra leporolunk egyet a magyar futball számos abszurd „ügyirata” közül. Ezúttal felidézzük, hogyan vágta meg – szó szerint és átvitt értelemben is – Vitray Tamás Puskás Ferencet 1978-ban.

A Puskás Akadémia Fc az Újpesttel küzd meg

Feol
-
  Ma 07:20 Sport

Az Otp Bank Liga 23. fordulójában a Puskás Akadémia Fc régi riválisa, az Újpest Fc vendége lesz szombaton 17 órakor, méghozzá nem a Megyeri úti stadionban, hanem közel kétszáz kilométerrel odébb, Zalaegerszegen.

Elkelt az idei Puskás Díj? Íme Jordan Flores hatalmas bombája!

Eszetlen nagy gólt szerzett a Dundalk játékosa

Ezüstérmes a Péni István, Dénes Eszter puskás vegyespáros a légfegyveres Eb-n

Péni István és Dénes Eszter ezüstérmet nyert a puskások vegyespáros számában a wroclawi légfegyveres Európa-bajnokság pénteki versenynapján.

Újabb támogató az akadémia mellett

A Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia honlapjának közlése szerint Mátyás Gábor ügyvezető csütörtökön március 1-től december 31-ig szóló megállapodást írt alá a Daru- Sín Kft. ügyvezetőjével, Radvánszki Sándorral.

Női kézi Nb I: az Mtk ikszelt a Mosonmagyaróvárral

-
  Tegnap 19:52 KézilabdaKézilabda

Az MTK hazai pályán döntetlent játszott a Mosonmagyaróvárral a női kézilabda NB I egyetlen pénteki mérkőzésén.

Ilyen érmet sem szereztek még a magyar puskások

24
-
  Tegnap 17:32 Sport

Olimpiai versenyszámban jutottak döntőbe.

Ezüstérmes a magyar puskás vegyespáros

A Péni István, Dénes Eszter puskás vegyespáros állhatott a dobogóra a légfegyveres Eb-n.

Európa-bajnoki ezüstérmes a magyar puskás vegyes páros

Péni István és Dénes Eszter a magyar csapat első felnőtt érmét szerezte.

Légfegyveres Eb: Ezüstérmes a Péni István, Dénes Eszter puskás vegyespáros

Légfegyveres Eb - Ezüstérmes a Péni István, Dénes Eszter puskás vegyespáros

Ezüstérmes a Péni, Dénes puskás vegyespáros az Eb-n

Péni István és Dénes Eszter ezüstérmet nyert a puskások vegyespáros számában a wroclawi légfegyveres Eb-n.