Találatok: 500 hír

Már ezen a héten kezdetét veszi a Steam nagy nyári kiárusítása

A Steam Summer Sale 2021 promóció június 24-én fog elrajtolni a világ legnépszerűbb videójáték-megosztó platformján.

Eb 2020: „Nagyszerűen védekeztek” – Joachim Löw a magyar válogatottról

Joachim Löw, a német labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya rendkívül elismerően beszélt a magyar csapat teljesítményéről a müncheni 2–2-es döntetlen után. Az Eb után leköszönő edző elárulta, egy percig sem gondolt arra, hogy ez lehet az utolsó mérkőzése a nationalelf kispadján.

Priskin Tamás: Győzelmet érdemeltünk volna a németek ellen

A 63-szoros válogatott csatár nem féltette a németek ellen hősiesen védekező csapatot.

Rossi a nagy meccs után: „Még a tündérmesék is véget érnek, és nem feltétlenül boldogan”

Marco Rossi csalódott a csapattal, mivel a válogatott három mérkőzést is oroszlánként harcolt végig, és megérdemelték volna a továbbjutást.

Nagyon szorítottak a magyar válogatott győzelméért, de nem jött össze - fotókon a csalódott szurkolók

SzMo
-
 Tegnap 23:59Foci

Fotósunk a szurkolói zónából örökítette meg a drukkereket a magyar-német meccs utolsó percei közben és a lefújás után.

Marco Rossi: Nagyon megérdemelték volna a továbbjutást a fiúk, oroszlánként harcoltak

A válogatott szövetségi kapitánya elégedett a játékosok teljesítményével, örül, hogy ilyen szépen helytálltak a nagy ellenfelek ellen.

Eb 2020: Nagyon rossz érzés így kiesni

Schäfer András, Sallai Roland, Gulácsi Péter és Botka Endre is csalódottan, de büszkén értékelt az M4 Sport kamerája előtt azután, hogy a magyar labdarúgó-válogatott 2–2-es döntetlent játszott Németországgal az Európa-bajnokság csoportkörének 3. fordulójában, így nem jutott tovább az egyenes kieséses szakaszba.

Orbán Viktor reakciója a drámai német-magyar Eb-meccset követően

Liner
-
 Tegnap 23:37Sport

A magyar válogatott teljesítményére egyáltalán nem lehet panasz, hatalmasat játszottak, de nem állt mellénk a szerencse.

Németország-Magyarország 2-2

A továbbjutásért játszott a német és a magyar válogatott az Európa-bajnokságon, a végeredmény 2-2 lett, ami Németország továbbjutását jelenti. A magyar válogatott ezzel a negyedik helyen zárt a csoportban és nem jutott tovább. Arra viszont büszkék lehetünk, hogy végig partiban voltunk a német válogatottal és a halálcsoportban szereztünk két…

Eb 2021 - Hatalmasat játszott a válogatott: íme a német-magyar meccs góljai

Óriásit küzdött a magyar csapat a német válogatottal szemben, ám a 84. percben Goretzka góljával egyenlíteni tudtak a hazaiak a Münchenben az Eb Fb-csoportjának zárómérkőzésén, ezzel búcsúzik a tornától a magyar csapat.

Nagy bejelentést tett a Vodafone

A Vodafone bejelentette, hogy teljesítette azt a vállalását, miszerint európai működésének energiaellátását mostantól 100 százalékban megújuló energiaforrásokból fedezi.

Orbán üzent a meccs után: nagyon örül, hogy sikerült a fényfestés

röviden.hu
-
 Tegnap 23:26Sport

Pedig a politikát és a sportot állítólag nem szabad keverni.

Eb 2020: 98 percet voltunk előnyben, 12 percet hátrányban az Eb-n

-
 Tegnap 23:24Foci EBMagyar foci

A magyar válogatott kiváló teljesítményt nyújtott az Európa-bajnokságon. Marco Rossi együttese két döntetlennel és egy vereséggel búcsúzott a további küzdelmektől – mindössze néhány percen múlt, hogy a legutóbbi két világbajnokot és az Eb-címvédőt felvonultató csoportból nem jutott tovább.

Gyönyörű játék és két fejesgól is kevés volt - képek a német-magyarról

Népszava
-
 Tegnap 23:14Vélemény

A magyar labdarúgó-válogatott hősiesen küzdött, de végül 2-2-re végzett Németországban és nem jutott be a nyolcaddöntőbe a labdarúgó Európa-bajnokságon. A magyar himnuszt kifütyülték a hazai nézők, egy német drukker lejutott a pálya széléig, de a biztonságiak kivezették. A német himnuszt a magyarokat elkísérő körülbelül kétezer drukker…

Elképesztő döntetlen a németek ellen, Magyarország - Németország 2-2