Találatok: 163 hír

Ligue 1: hiába a Psg botlása, nem tudott közelebb kerülni a Lille

-
 Tegnap 23:02Foci

A csütörtökön még az Európa-ligában vitézkedő Lille Jonathan Ikoné második félidőben jegyzett találatával 1–1-es döntetlent játszott a kiesőzóna környékéről menekülő St.-Étienne-nel a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójában.

Toto Wolff nem tudott felhőtlenül örülni a Mercedes győzelmének

-
 Tegnap 22:23Forma1

A világbajnok istálló csapatfőnöke szerint újabb keserédes futamon vannak túl.

Egyedül a Mac Hkb Újbuda tudott idegenben nyerni az Erste Ligában

Többnyire a hazai csapatok akarata érvényesült.

A Honvédnak továbbra sem megy otthon

-
 Tegnap 21:44Foci

A sereghajtó sorozatban harmadszor maradt alul.

A Puskás Akadémia ismét hajrában szerzett góllal győzte le a Honvédot

Ezt megelőzően vendégként egymást követő négy mérkőzésen sem tudott pontot szerezni.

A Budapest Honvéd házigazdaként továbbra is nyeretlen a bajnoki szezonban.

Az utolsó pillanatban kapott ki a Honvéd az NB I-ben

A küzdelmes mérkőzés 92. percében lőtte a győztes gólt a Puskás Akadémia, így Bódog Tamás csapata maradt a tabella utolsó helyén.

NB I: egy góllal győzött a Pafc a Honvéd otthonában

-
 Tegnap 20:41FociMagyar fociNB I

Eseménytelen első félidőt követően a folytatás akciódúsabb volt a Bp. Honvéd és a Puskás Akadémia meccsén az NB I 12. fordulójában, de a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született (0–1).

Honvéd-Puskás Akadémia: cserélni tudni kell

NB1
-
 Tegnap 20:28Foci

Nagyon feszült és ideges volt a forduló utolsó meccse.

A Puskás Akadémia úgy nyert 1-0-ra a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának zárómérkőzésén vasárnap, hogy a felcsútiak győztes találata a 92. percben született, és amely után már a középkezdésre sem maradt idő. OTP Bank Liga, 12. forduló: Budapest Honvéd FC-Puskás Akadémia FC 0-1 (0-0) Új Hidegkuti…