Találatok: 60 hír

Két ellentétes félidő, komáromi döntetlen Dorogon

-
 Tegnap 11:59Határtalan

„Két különböző félidőn vagyunk túl. Az első játékrészben a két gólunk mellett volt még két lehetőségünk előnyünk növelésére. A második félidő elejét alábecsültük, az ellenfél beállt a tizenhatosa elé és kontrákra rendezkedett be, amikből egyszer sikerült büntetniük, majd a második félidő végén büntetőből egyenlítettek. Az első félidőben sok jó dolg

Fordulatot vett a gyanús paksi hulladékbiznisz ügye

Fordulatot vett Paks egykori hulladékszállítójának hűtlenkezelés-gyanús eladása, miután a megyei ügyészség közel fél évvel a feljelentés után, az ügyet más bíróságra helyezte át.

Fél év alatt semmi nem haladt a paksi hulladékgazdálkodási cég ellen indított nyomozás

-
 Tegnap 09:13Belföld

Összeférhetetlenség miatt a paksi helyett a Szekszárdi Járási Ügyészséget jelölték ki a vizsgálat felügyeletére.

Döntetlent játszott a Dózsa a fővárosban

Szoljon
-
 Tegnap 08:18Sport

A 17. forduló rangadóját vasárnap este játszották a Szőnyi úti uszodában, ahol a negyedik helyen tanyázó BVSC vendége a listavezető szolnoki csapat volt.

"Aktatologatás" a paksi hulladékügyben

Az atomváros egykori hulladékszállítójának hűtlenkezelés-gyanús eladása kapcsán a megyei ügyészség közel fél évvel a feljelentés után ott tart, hogy összeférhetetlenség miatt a városi szervről áttette az aktát Szekszárdra.

Döntetlenre végzett az MTK és a Budafok

Teol
-
 21.01.24 21:37SportLa LigaFejér

A Budafok 2-2-es döntetlent játszott az MTK Budapesttel a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójában, vasárnap.

La Liga: zsinórban harmadszor is döntetlen a Celta–Eibar

-
 21.01.24 20:20Foci

Nem bírt egymással a Celta Vigo és az Eibar a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 20. fordulójában.

A Bp. Honvéd még örülhetett is a döntetlennek a Zte ellen

A Zalaegerszeg jobban futballozva 2-1-re vezetett, a kispestiek a végén egyenlítettek büntetőből.

Átveszi az állam a szombathelyi Haladás stadionjának üzemeltetését

RTL Klub
-
 21.01.24 18:27Bulvár

Átveszi az állam a szombathelyi Haladás stadionjának üzemeltetését - erről pénteken jelent meg kormányrendelet. A fenntartóváltást a város polgármestere kezdeményezte, mert az önkormányzatnak nincs pénze a 2017-ben átadott létesítmény évi 300 millió forint veszteséget termelő üzemeltetésére. Ezeket a veszteségeket egyébként már évek…

Három ponttal kezdte a tavaszt a Paksi FC

Teol
-
 21.01.24 18:09Sport

Győzelemmel kezdte az OTP Bank Liga tavaszi szezonját a Paksi FC, miután a rajton 2–1-re felülmúlta a sereghajtó, szerdán a címvédő és listavezető Ferencvárost legyőző Diósgyőri VTK-t.

Fordulatos meccsen döntetlent játszott a Honvéd a Zetével

-
 21.01.24 17:49Foci

A Budapest Honvéd fordulatos meccsen 2–2-re végzett a vendég Zalaegerszeggel  a labdarúgó NB I 17. fordulójának záró mérkőzésén. Hidi Patrik a forduló gólját lőtte, a második félidőben a Zete nyolc perc alatt megfordította az állást, végül Gazdag tizenegyesével döntetlenre mentette a meccset a kispesti csapat.

A Haladás ellen főpróbázott a Szolnoki MÁV

Szoljon
-
 21.01.24 17:42Sport

Lejátszotta utolsó felkészülési mérkőzését a Szolnoki MÁV, amely vasárnap délután Gyirmóton lépett pályára a Haladás ellen.

Győzelemmel indította az évet a Paksi FC

TelePaks
-
 21.01.24 17:36Sport

Győzött a Paksi FC a DVTK ellen játszott mérkőzésen az OTP Bank Liga 17. fordulójában. Paksi FC – DVTK 2:1 (2:0)…