Találatok: 379 hír

Férfi vízilabda ob I - A Szolnok véget vetett az FTC 619 napos veretlenségének

Az eddig százszázalékos mérleggel rendelkező két csapat rangadóját a vendég Szolnok nyerte az FTC ellen a férfi vízilabda ob I alapszakaszában

La Liga: a Real Madrid kikapott odahaza az Alavéstől!

-
 Tegnap 22:59Foci

A Real Madrid hazai pályán nagy meglepetésre 2–1-re kikapott a Deportivo Alavéstől, a La Liga 11. fordulójában rendezett mérkőzésen.

Vízilabda ob I: a Szolnok véget vetett az Ftc 619 napos veretlenségének

A Ferencváros hazai pályán egygólos vereséget szenvedett a Szolnoktól szombaton a férfi vízilabda ob I-ben. A két csapat mögött, a harmadik helyen álló OSC a papírformának megfelelően fölényes győzelmet aratott a Miskolc felett, míg a Szeged egy góllal kikapott vendégétől, a Kaposvártól.

Rekordokat döntöget itthon a koronavírus, de a kormány korlátozások nélküli karácsonyt szeretne

Nyilván nincsenek ezzel egyedül, kérdés, lehetséges-e ez. Állításuk szerint 8-10 nap múlva kiderül.

Itt az új rekord, iszonyú pénzt költöttek az amerikaiak Fekete Pénteken

Portfolio
-
 Tegnap 20:02Gazdaság

Az elmúlt években egyre erősebb volt az online értékesítés Fekete Pénteken az Egyesült Államokban, és a várakozások szerint idén új csúcsot dönthettek az eladások. Az Adobe Analytics becslése szerint meg is van az új rekord.

Ligue 1: otthon fickándozik a Marseille, Payet írja a rekordját

-
 Tegnap 19:23Foci

Sorozatban a negyedik bajnoki mérkőzését is megnyerte az Olympique Marseille a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1): az OM hazai pályán 3–1-re verte a Nantes-ot a 12. forduló szombati játéknapján, Dimitri Payet kipipált egy újabb riválist a saját nyilvántartásában.

Pontokat veszített a Liverpool

A címvédő Liverpool FC 1-1-es döntetlent játszott Brightonban az angol labdarúgó-bajnokság tizedik fordulójának szombati játéknapján.

Tegnap 18:34Divat

Végtelenül meghatódott Bódi Sylvi, akit az elmúlt időszakban nem egyszer megérintett a kiesése szele, de ott lehet a legjobbak között a középdöntőben.

Értékes pontokat bukott el a Liverpool

A Brighton a 93. percben egyenlített.

Él, élt, és már nincs is veszélyben Floyd Mayweather rekordja

Monokli
-
 Tegnap 18:18Boksz

Már nem lehet vita, hogy ki a rekorder: Wanheng Menayothin (aka Chayaphon Moonsri) kikapott!

Döntetlent játszott a Liverpool

A címvédő Liverpool FC 1-1-es döntetlent játszott Brightonban az angol labdarúgó-bajnokság tizedik fordulójának szombati játéknapján. Az otthon továbbra is nyeretlen hazaiak a huszadik percben kihagytak egy büntetőt, majd még az első félidőben a liverpooli Mohamed Szalah gólját nem adta meg a játékvezető les miatt, videós elemzést követően. A…