Találatok: 95 hír

Már több mint 138 millióan fertőződtek meg koronavírussal vilgászerte

A világon 138 276 238 ember fertőződött már meg a koronavírus-járványban, a halálos áldozatok száma 2 973 050 a baltimore-i Johns Hopkins Egyetem csütörtök reggeli adatai szerint, 78 739 491-en meggyógyultak.

Zidane szerint szenvedett a Real Madrid a Liverpool ellen, de ez a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében teljesen normális

Bejutott a Bajnokok Ligája elődöntőjébe a Real Madrid, Zidane elégedetten nyilatkozott a Liverpool elleni visszavágó után.

Az elhunytak egynegyede nem koronavírusban, hanem koronavírussal halt meg

Liner
-
 Ma 07:52Külföld

A legújabb statisztikák alapján a regisztrált halottak közel egynegyede nem közvetlenül a covid-fertőzés miatt vesztette életét.

A kedvese hőssé avatta a Real játékosát a liverpooli meccs után

Federico Valverde felesége posztolt egy képet: az uruguayi futballista sérülten játszotta végig a találkozót.

Zidane nyolc nap alatt megverte a Barcelonát és a Liverpoolt - egy eltemetett szezonból csinálhat csodát Madridban

A Manchester City hátrányból felállva jutott tovább a Dortmund ellen és a PSG-vel játszik a döntőbe jutásért. A másik ágon Real Madrid-Chelsea elődöntőt rendeznek.

Liverpool – Real Madrid 0:0

Liverpool – Real Madrid 0:0 EURÓPA: Bajnokok Ligája – Play Off – Negyeddöntők, 2. mérkőzés. Az első forduló eredménye: 1:3. Gólok: –

BL - Semmire nem ment fölényével a Liverpool, a Real az elődöntős

Gondola
-
 Tegnap 23:22SportGyőr

Hazai pályán faragni sem tudott a hátrányából a Liverpool, így a gól nélküli visszavágó után a Real Madrid 3-1-s összesítéssel jutott a Bajnokok Ligája elődöntőjébe

A Liverpool hazai döntetlennel búcsúzott a BL-től

-
 Tegnap 23:11Foci

Most fordult elő először, hogy a két csapat nem bírt egymással.

Körbelőtte a kaput a Liverpool, így a Real jutott tovább

A spanyolok az elődöntőben egy másik angol együttes, a Chelsea ellen folytatják szereplésüket.

Képtelen volt gólt szerezni, kiesett a Bajnokok Ligájából a Liverpool

A Real Madriddal és a Manchester Cityvel vált teljessé a legjobb négy mezőnye.

Nem bírt a Real Madriddal a Liverpool, fordulatos meccsen került elődöntőbe a Manchester City

Ismét fantasztikus mérkőzéseket bonyolítottak le a Bajnokok Ligája negyeddöntős szakaszában, amelyek végén a Real Madrid és a Manchester City örülhetett.

BL: továbbjutott a Real Madrid a Liverpool ellen

A Real Madrid kiütötte a Liverpoolt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjéből, miután a hazai három egyes siker után Angliában nulla nullát játszott. Az elődöntőben a Chelsea vár a spanyol csapatra.

A Real Madrid kiverte a Liverpoolt a Bajnokok Ligájából

Bár akadtak nagy helyzetei, a Liverpool végül 0-0-s döntetlen játszott otthon a Real Madriddal, így az első mérkőzésen elszenvedett kétgólos veresége