Találatok: 500 hír

Eb 2020, F-csoport: két gól a 92. percben, kijutottak a spanyolok

Spanyolország a 92. percben szerzett góllal 1–1-es döntetlent harcolt ki Svédország vendégeként a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének keddi játéknapján, így az F-csoport veretlen éllovasa kijutott az Eb-re. Jó hír a svédeknek, hogy a 92. percben Bukarestben is gól született, Norvégia egyenlített Románia ellen, így a románok…

Eb 2020, G-csoport: heten a földön; pimasz átemelés – izraeli siker

-
  Tegnap 22:37 Foci EB

A négy tétmérkőzés óta nyeretlen Izrael hazai pályán 3–1-re legyőzte a továbbra is pont nélkül álló Lettországot a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjének G-csoportjában.

Eltűnt két budapesti fiatal

Eltűnt két budapesti fiatal Budapesti Rendőr-főkapitányság2019. 10. 15., k - 22:32 A rendőrök jelenleg is keresik azt a 15 éves lányt és 16 éves fiút, akik együtt indultak iskolába, de oda nem érkeztek meg.

Trnka kétségbe vonta a hangfelvétel hitelességét

Körkép
-
  Tegnap 21:57 Határtalan

Dobroslav Trnka ügyész kétségbe vonta annak a médiában megjelent hangfelvételnek a hitelességét, amelyen Marian Kočnerrel arról beszélnek, hogy miként bizniszeltek a Gorilla-ügyről készült hanganyaggal.

Két autó ütközött a 6-os úton Bicsérdnél

A 212-es kilométernél félpályán halad a forgalom.

Életmentő műtétet kellett végrehajtani a magyar zenekar énekesén

Az Ismerős Arcok frontembere október 9-én szenvedett könnyebb sérülésekkel járó balesetet, ám a kezdeti javulás ellenére újabb műtétre volt szükség.

Kettős vereséggel búcsúzott az UTE a Visegrád Kupa negyeddöntőjében

Lengyel ellenfelük hazai pályán is magabiztosan győzött.

A multik miatt drágulhat nagyot ez az alapélelmiszer

Nosalty
-
  Tegnap 21:10 Gazdaság

Mára a Tesco és a Spar is elkezdte a szigorítás bevezetését, a hazai termelők viszont nem értenek egyet a döntéssel.

Nagy István agrárminiszter keleti országok képviselőivel tárgyalt

A kétoldalú tárgyalások során a kereskedelmi lehetőségek bővítéséről és az öntözés potenciális együttműködési területeiről, valamint ezek fejlesztésének lehetséges irányairól volt szó.

Nem tudott nyúlcipőt húzni a két cipőtolvaj

infoVáros
-
  Tegnap 21:03 Baleset-bűnügy

Apát és fiát gyanúsítja a rendőrség a Tokodon történt lopás elkövetésével.

Az agrárminiszter keleti országok képviselőivel tárgyalt

Törökország és Magyarország számára nagy lehetőség lehet a közös fellépés harmadik piacokon, például a vetőmag, húsáruk tekintetében.

Venom 2 - két főgonosz is helyet kap benne?