Találatok: 169 hír

Formula E: A Mercedes pilótája nyerte a szezonnyitót

A holland Nyck de Vries jelentős előnnyel nyert a szaúdi nyitányon, a címvédő pontot sem szerzett.

Megyei I. osztály: a bélapátiak négy gólt szerezve nyertek a Füzesabony ellen

Heol
-
 Ma 18:03Sport

A triplázó Vojtekovszki Márton győzelemre vezette a Maklárt.

Ifjúságfalván is új szelek fújnak

Gönczöl Gabriella tizenegy éve polgármestere a 430 lakosú Ifjúságfalvának. Az 1949-ben létesített község, amely alapját egy szocialista mintagazdaság képezte a hajdani Dögöspusztán, főleg pályázati pénzekből fejlődik. Az alábbiakban a polgármestert kérdeztük.

Megvan Quick Step első egynapos győzelme, Ballerini nyerte az Omloopot!

Eurosport
-
 Ma 17:25Sport

Davide Ballerini nagyon simán nyerte a belga szezonnyitót.

Egri Úszó Klub: Debrecenbe mentek, medálokat nyertek

Heol
-
 Ma 17:00Sport

Arany- és ezüstéremből 12–12, bronzmedálból pedig hét került az Egri Úszó Klub tagjainak birtokába a Hajós Alfréd Uszoda 1. fordulójában.

Északisí-vb: Therese Johaug nyerte a női síatlont

A norvég Therese Johaug bizonyult a legjobbnak a női sífutók szombati síatlon versenyszámában a németországi Oberstdorfban zajló északisí-világbajnokságon.

UAE Tour: Ewan nyerte az utolsó sprintet, Pogacaré az összetett

Valter Attila lett a legjobb fdj-es versenyző az UAE Touron, ahol Caleb Ewan nyerte a zárószakaszt.

Granerud szinte tökéletes ugrással nyerte a normálsáncos selejtezőt

Eurosport
-
 Tegnap 22:40Sport

A megállíthatatlannak tűnő norvég egy méterre járt a sáncrekordtól.

A Barcelona egykori legendája ötödik trófeáját nyerte edzőként

-
 Tegnap 22:14Foci

2019 óta sikert sikerre halmoz együttesével.

Xavi Hernández az ötödik trófeáját nyerte edzőként

Sportkatlan
-
 Tegnap 21:14FociKatar

Az FC Barcelona korábbi legendás irányító középpályása, Xavi Hernández vezetőedzőként az ötödik trófeáját nyerte katari futballcsapata, az al-Szadd SC élén.     Az együttes, amelyet 2019 óta irányít, a Katar Kupa dohai döntőjében az al-Duhailt verte 2-0-ra.     A 41 éves edzőt hosszú ideje úgy tartja számon a spanyol sportsajtó,…

Kulcsár Edina és férje első fokon nyertek Tibi atyával szemben, akit rágalmazás miatt találtak bűnösnek

SzMo
-
 Tegnap 20:15Bulvár

A sztárpár és a virtuális pap még tavaly januárban kezdett nyilvános üzengetésbe, miután Tibi atya nehezményezte, hogy a házaspár a gyerekeiket is szerepelteti a reklámot tartalmazó posztjaikban.

Kevesebb mint másfél pont döntött, Ausztria nyerte a női csapatversenyt a vb-n

Eurosport
-
 Tegnap 20:15Sport

Rendkívül szoros küzdelemben az osztrák négyes nyerte a női síugrók csapatversenyét.

Két év alatt ötödik trófeájátá nyerte Xavi Katarban

-
 Tegnap 20:04Foci

Ezúttal a Katar-kupát húzta be csapatával.

Hosszabbításban nyertek a Macik

A DVTK Jegesmedvék csapata hosszabbításban nyert 3-2-re Pozsonyban a Slovan vendégeként a szlovák jégkorongliga alapszakaszának pénteki játéknapján.