Találatok: 158 hír

Liga 1: a Sepsi dobogója és az Fcsb bajnoki reménye a tét

-
 Ma 13:28Foci

Szokatlanul késői időpontban, helyi idő szerint 22 órás kezdéssel fogadja vasárnap este az FCSB-t a Sepsi OSK a Liga 1 rájátszásában. A székelyföldi csapat idén még veretlen az egykori Steaua ellen, és a CFR szombat esti craiovai sikerének (3–1) köszönhetően egy újabb győzelemmel felléphet a dobogó harmadik fokára.

A Man. City és a Chelsea után most már a Psg is bejelentkezett Lewandowskiért?

A L'Équipe szerint amennyiben eladja Kylian Mbappét a Paris Saint-Germain, akkor a francia klub megfontolja Robert Lewandowski megszerzésének lehetőségét.

FA Kupa: A Leicester City legyőzte a Chelsea-t a döntőben

A londoni Wembley Stadionban 21 ezer néző előtt rendezett szombati mérkőzést Youri Tielemans döntötte el a 63. percben egy jól eltalált távoli lövéssel. A Chelsea, amelynek másodedzője Lőw Zsolt, a 89. percben a City kapujába talált, a játékvezető azonban videóelemzést követően les miatt nem adta meg a gólt. A Leicester ötödször jutott el a…

La Liga: Már vasárnap bajnok lehet az Atléti - tippek a 37. fordulóra

Az utolsó előtti kört rendezik a La Ligában, az Atlético Madrid pedig akár már vasárnap bajnok lehet.

La Liga: Bajnok lehet a madridi gárda … de melyik?

Utolsó előtti fordulójához érkezett a kivételesen izgalmas spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság. A 37. játéknapon minden mérkőzés 18:30-kor kezdődik. Még semmi nem dőlt el.   Kezdjük a táblázat alsó felével. Az Elche és az Eibar 30-30 ponttal állnak a tabella alján, a 31 pontos Valladolid mögött. Ám matematikailag még akár mindhárom…

A Leicester City legyőzte a Chelsea-t a döntőben

Bama
-
 Tegnap 21:51SportChelsea

A londoni Wembley Stadionban 21 ezer néző előtt rendezett szombati mérkőzést Youri Tielemans döntötte el.

Beol
-

Primeira Liga: az utolsó előtti fordulóban veszítette el veretlenségét a Sporting

FociClub
-
 Tegnap 21:07Foci

A városi rivális Benfica tudta a zöld-fehéreket legyőzni.

Hiába jutott FA Kupa-döntőbe a Chelsea, 21 ezer ember láthatta a bukást

-
 Tegnap 20:55SportChelsea

A Leicester City nyerte az angol labdarúgó FA Kupát, mivel a döntőben egy góllal jobbnak bizonyult a Chelsea-nél.

Tegnap 20:22Foci

Utoljára 1969-ben járt FA-kupadöntőben a Leicester City. Eddig négyszer elbukott, de az ötödik próbálkozásra megszerezte története első győzelmét!

Bombagól és a VAR lett a Chelsea veszte a kupadöntőben

-
 Tegnap 20:21Foci

A Leicester ötödik nekifutásra nyerte meg az FA-kupa fináléját.

A Leicester hatalmas bombagóllal nyerte a Chelsea elleni FA-kupa-döntőt

-
 Tegnap 20:18Foci

A londoni csapat a 90. percben egyenlített, de a videobíró érvénytelenítette a gólt.

FA-kupa: a Leicester egy góllal legyőzte a Chelsea-t a döntőben

Az angol labdarúgó FA-kupa döntőjében a Leicester City 1–0 legyőzte a Chelsea-t.