Orbán Viktor: Magyarország kettős kapcsolatot ápol a Nyugattal

A nyugathoz tartozunk, tiszteljük, de sohasem feledjük, hogy mit kellett volna értünk tennie, amit végül nem tett meg – mondta egy portugál lapnak adott interjúban a kormányfő.

Kozmikus Kocka és Fekete Párduc - mozgásban a Marvel’s Avengers közelgő kiegészítői

-
 Tegnap 23:20Gaming

A Square Enix megmutatta, mivel dobják fel a szuperhősös mókát a következő hónapokban.

Ilyen még soha nem fordult elő az Eb-ken gól nélküli első félidő után

Ha nem is könnyen, de Hollandia győzelemmel rajtolt az Európa-bajnokságon, 3-2-re megverte a 0-2-ről még kiegyenlítő ukránokat.

Eljátszotta kétgólós előnyét, végül mégis nyert Hollandia

A Shevchenko vezette ukrán válogatott négy perc leforgása alatt, szinte a semmiből egyenlített ki, de elmaradt a bravúr a gólgazdag meccsen.

Hollandia elszórakozta kétgólos előnyét, de győzött

-
 Tegnap 22:51Foci

Ukrajna percek alatt eltüntette a hátrányát, hiába.

négy percen belül két gyönyörű gólt szerzett Ukrajna

Az ukrán válogatott szinte a semmiből egyenlített ki Hollandia ellen: a 75. percben Andrij Jarmolenko szenzációs átlövéssel hozta vissza a meccsbe Ukrajnát, majd a 79. percben Roman Jaremcsuk is bevette a hollandok kapuját. 2–2

Két új narratív szállal vezeti tovább a cselekményt a Fallout 76

Gamer365
-
 Tegnap 22:41Gaming

Két éven keresztül érkeznek az új tartalmak, melyek tovább püfölik az eredeti sztorit a pozitív irányba

Marosi Ádám 12 év után újra egyéni világbajnok

A Honvéd öttusázója mellett a férfi csapat is aranyérmet szerzett a Kairóban zajló világbajnokságon.

Netanjahu 12 év után távozik

Az új kormány miniszterelnöke két évig Naftali Bennett, majd két évig Jair Lapid lesz.

Eldőlt! 12 év után távozik Benjámin Netanjahu Izrael éléről

Vasárnap este megszerezte a megválasztásához szükséges többséget az izraeli parlamentben a jobboldali Naftali Bennett vezette új koalíciós egységkormány, így 12 év után távozik az kormányfői posztról Benjámin Netanjahu. William Philpott / Afp A koalíciós megállapodás szerint a most beiktatott kormányt ketten is vezetik majd, félidei váltással:…

Csupasport: már csak ketten bírják a tihanyi futóversenyt

-
 Tegnap 21:50Sport

Csécsei Zoltán és Geszti Péter vasárnap az 52. körnek is nekiindult a tihanyi Belső-tó körül rendezett futóversenyen. A cél óránként 6.7 kilométer lefutása, ameddig fel nem adják!

Vascsővel és sodrófával vertek félholtra két férfit saját lakásukban

Liner
-
 Tegnap 21:36Életmód

Emberölés bűntettének kísérlete miatt emeltek vádat azzal a két férfival szemben, akik még 2019 decemberében életveszélyesen bántalmaztak két dunaújvárosi férfit.

Gréti után egy újabb Exatlon-kihívónak ért véget a kapcsolata

Liner
-
 Tegnap 21:34Bulvár

Nem sokkal azután, hogy kiderült, az Exatlon Hungary harmadik évadának győztese ismét egyedülálló, egy másik csapattársa is erre az útra lépett.