-
 Ma 19:30Sport

Király Istvánt a budapesti világkupaversenyen választották meg, amelyen rekordot jelentően több mint 40 országból érkeztek résztvevők.

Sportlövészet: nemzeti rekorddal lett országos bajnok Mészáros Eszter

Az 50 méteres számokban kiírt versenysorozat utolsó hétvégéjén a Gödöllői EAC színeit képviselők összesen nyolc érmet nyertek

Hazai pályán lett tornagyőztes a Fatum

Szon
-
 Ma 18:48Sport

A nyíregyházi röplabdázók szettet sem veszítettek a felkészülési torna döntőjében.

4 éves lett Szinetár Dóra kisfia, friss fotón Benji

NLC
-
 Ma 18:47Bulvár

A színésznő megható bejegyzésben köszöntötte fel Benjit.

A MU számára körömrágós lett a meccs vége

Az utolsó percek nem várt izgalmakat hoztak.

Hol dolgoztak a sztárok, mielőtt sztárok lettek? A legvadabb helyeken

InStyle
-
 Ma 18:24Bulvár

Elképesztő helyeken dolgoztak egyes sztárok, mielőtt befutottak volna. Ettől pedig még jobban csípjük őket!

Hatvanketten lettek majdnem milliárdosak vasárnap

HVG
-
 Ma 18:09Gazdaság

De csak öt számot találtak el a hatos lottón.

A tizennyolc magyar érem harmada lett arany Koppenhágában

A magyar versenyzők négy érmet, közte három aranyat nyertek a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnap délutáni 5000 méteres döntőiben, így a küldöttség 18 dobogós hellyel, hat elsővel, nyolc másodikkal és négy harmadikkal zárta a vb-t.

Szerelmeslevél egy elveszett generációhoz – A hét könyve: Hová lettél, szép világ

Glamour
-
 Ma 17:31Bulvár

Sally Rooneyt gondolom senkinek sem kell bemutatni. A Baráti beszélgetések és Normális emberek után, óriási várakozás előzte meg a Hová lettél, szép világot, Rooney eddigi legmélyebb és talán legfontosabb könyvét. A világsikerű író harmadik kötetében a szereplők a modern világ nehézségei közepette keresik az élet értelmét.

Összejött a TV2 két sztárja: fotóik buktatták le őket

Life
-
 Ma 17:30Életmód

Már korábban is pletykáltak arról, hogy összejött az Exatlon két versenyzője, Halász Vivien és Kővári Viktor. Most pedig kiderült, hogy a hír valószínűleg igaz.

Újra Filippo Ganna a férfi egyéni időfutam világbajnoka, Peák Barnabás 29. lett!

Az olasz Filippo Ganna nyerte a 2021-es flandriai országúti kerékpáros világbajnokság férfi egyéni időfutamát, a belga Wout van Aert és a szintén belga Remco Evenepoel előtt.