Találatok: 500 hír

Az Európa Ligában máris durván borult a papírforma az FTC csoportjában

A csütörtök esti eredmények garantálják az izgalmas folytatást az EL H csoportjában. A Ferencváros jó pozícióból várhatja a folytatást.

Európa-liga: az 1. forduló összes eredménye egy helyen

-
  Ma 00:09 Foci

Csütörtökön lejátszották a labdarúgó Európa-liga 2019-es csoportkörének első fordulóját. Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros értékes döntetlent (1–1) ért el az Espanyol vendégeként. Íme, az összes mérkőzés eredménye!

Európa-liga: Fölényes Slovan-győzelem Pozsonyban a Besiktas ellen, Fradi-döntetlen Barcelonában

A Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott az Espanyol vendégeként a labdarúgó Európa-liga csoportkörének csütörtöki nyitányán. Az FTC a spanyolok csapatkapitányának, Javi Lópeznek a 10. percben esett öngóljával szerezett vezetést, majd a barcelonai együttes Matias Vargas révén egyenlített a 60. percben. Szerhij Rebrov vezetőedző csapata az…

Barcelonai döntetlennel indult a Fradi Európa-liga kalandja

-
  Tegnap 23:06 Foci

Döntetlennnel kezdett a Ferencváros idegenben az Espanyol ellen az Európa-ligában

A Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott az Espanyol vendégeként a labdarúgó Európa-liga csoportkörének csütörtöki nyitányán. A zöld-fehérek a katalánok csapatkapitányának, Javi Lópeznek a 10. percben esett öngóljával szereztek vezetést, majd a barcelonai együttes Matias Vargas révén egyenlített a 60. percben, megverni…

Bravúros döntetlennel rajtolt idegenben a Fradi az Európa Ligában

Budapest/Barcelona - A Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott az Espanyol vendégeként a labdarúgó Európa-liga csoportkörének csütörtöki nyitányán.

Európa-liga: idegenben játszott döntetlent a Fradi az Espanyol ellen

Újabb Európabajnoki aranyat nyert a Majthényi – Domokos páros

Európa-liga: a Fradi döntetlent ért el az Espanyol otthonában

-
  Tegnap 22:51 FociMagyar fociFTC

A Ferencváros bravúros döntetlennel kezdte meg a labdarúgó Európa-liga csoportkörét csütörtök este: a zöld-fehérek a szünetben vezettek, majd 1–1-re végeztek az Espanyol vendégeként. A H-csoport másik mérkőzésén a Ludogorec a szünetben még hátrányban volt, végül mégis alapos verésben részesítette vendégét, a CSZKA Moszkvát (5–1).