Találatok: 75 hír

Nehéz győzelemmel maradt életben a válogatott reménye

A magyar labdarúgó-válogatott legyőzte az azeri válogatottat Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen, így csoportjában feljött a második helyre és életben tartotta kijutási reményeit.

Egy budapesti polgármesteri győzelemmel és 80 képviselői hellyel elégedett lenne Fekete-Győr András, de fellegvárakat i…

Egy fővárosi kerületi polgármesteri címmel, 6-8 vidéki polgármesteri győzelemmel és országos szinten 80-100 önkormányzati képviselővel már sikeresnek értékelné a Momentum szempontjából az önkormányzati választásokat Fekete-Győr András pártelnök.

Balhé a választáson: politikai szimbólumokat kezdett rajzolni a szavazókörben

A szavazata leadása után kezdett bele a felháborító viselkedésbe.

Győri erődemonstráció 25 gólos győzelemmel Csehországban

A Győri ETO női kézilabdacsapata nagy fölénnyel győzött Csehországban a Baník Most ellen a Bajnokok Ligája D-csoportjának 2. fordulójában. A két csapat nem volt egy súlycsoportban, így a győriek rekordkülönbséggel, 25 góllal nyertek.

Sterbik bravúrjai hozták meg a kiütéses veszprémi sikert

24
-
  Tegnap 17:10 Sport

A kapus félelmetes, 45 százalékos hatékonysággal védett a második félidőben.

Worlds 2019: Fantasztikusan kezdett Vizicsacsi, bombameglepetés rögtön az első nap

Esport 1
-
  Tegnap 13:03 Gaming

Őrült mérkőzésekkel rajtolt el a 2019-es LoL világbajnokság alapszakasza, vagyis a csoportkörök első napja.

Idő előtti győzelemmel debütált nehézsúlyban Oleksandr Usyk

Profiboksz
-
  Tegnap 11:28 Boksz

Az eredeti tervek szerint Tyrone Spong ellen vívta volna meg a magyar idő szerint vasárnap hajnali nehézsúlyú debütáló mérkőzését a korábbi vitathatatlan cirkálósúlyú világbajnok Oleksandr

Kiütéses győzelem

Győr Plusz
-
  Tegnap 05:41 Sport

Az első félidőt a Paár, Kőhalmi, Schneider, Goór, Németh, Papp sorral kezdtük, a kapuban Nahajjal. Gyorsan az első támadásból a kapuba is talált Németh, azonban ezt követően a vendégek belelendültek és gyorsan megléptek két góllal (7. perc 2-4). Két jó védekezést és sorozatos Nahaj-védéseket követően gyors indulásból tudtunk…

Női röpi: győzelemmel rajtolt a Kaposvár, a Brse és a Fatum

-
  19.10.12 22:12 Sport

Három női Extraliga és egy NB I-es mérkőzést játszottak le szombaton. A Kaposvár négy játszmában győzte le az UTE-t, a BRSE viszont sima háromban az MTK-t. A Nyíregyháza Szombathelyen nyert 3:1-re. A MÁV Előre győzelemmel tért vissza az NB I-be.

Véres támadás: templomban kezdett lövöldözni egy férfi

-
  19.10.12 21:54 Bulvár

Egy férfi lövöldözni kezdett a New Hampshire-i templomban.

19.10.12 19:21 Megyei

Az Eger ellen aratott sikerének köszönhetően sorozatban a negyedik győzelmét aratta a női vízilabda OBI-ben a DUE-Maarsk Graphics csapata.