Találatok: 500 hír

Egészen drámai módon kapott ki a Ferencváros a Juventus ellen a hosszabbításban

A Ferencváros egészen kiválóan játszott, messze a legjobb teljesítményt nyújtotta a Bajnokok Ligájában, és rendesen feladta a leckét a Juventusnak, miközben még a vezetést is meg tudta szerezni.

Ma 22:18Bulvár

A 31 éves színésznő magánélete nagy változáson ment keresztül az elmúlt egy évben…

BL: CR bombagóljával egyenlített a Juve a Fradi ellen

Sajnos nem kellett sokat várni az egyenlítése a Juventus–Ferencváros mérkőzésen a Bajnokok Ligája csoportkörében, Myrto Uzuni találatára ugyanis Cristiano Ronaldo válaszolt egy ballábas bombával a 35. percben. Ezzel a találattal lett 1–1 az állás.

Nézze meg a Fradi vezető gólját a Juventus ellen

-
 Ma 21:36Foci

A 19. percben Myrto Uzuni talált az olasz csapat kapujába.

Koronavírus-járvány: a nők és gyermekek elleni erőszak mellett az online szexuális zaklatások is erősödtek

Az Európa Tanács főtitkára, Marija Pejcinovic Buric kedden a nők és gyermekek fokozottabb védelmére szólította fel a szervezet 47 tagállamát a koronavírus-járvány időszakában.

Aktívan az egészségünkért! - mondja a magyar munkavállalók több mint háromnegyede

Mozogj az egészségedért! - tájékoztató kampányt indított az All You Can Move, miután a Humánpolitika.com Közhasznú Egyesülettel készített reprezentatív felmérése nyomán a munkavállalók a járvány elleni leghatékonyabb védekezésként hivatkoztak az aktív és sportos életmódra.

BL: így szerezte meg a vezetést a Fradi a Juve ellen

Óriási meglepetésre előnybe került a Ferencváros e a Juventus elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen a csoportkörben! A zöld-fehérek találatát a 19. percben Myrto Uzuni szerezte meg villámgyors támadás végén!

A családok több mint fele eladósodott a koronavírus-járvány alatt

Liner
-
 Ma 21:25Külföld

Az Independent legutóbbi információi szerint a háztartások legnagyobb hányada egyszerűen képtelen kifizetni a tartozásait, mivel a lezárások következtében kevesebb bevételre tettek szert az elmúlt hónapokban.

Terrorizmus gyanúja miatt indítottak nyomozást Svájcban egy késelés miatt

Terrorista indíttatású támadás gyanúja miatt indított nyomozást a svájci főügyészség (OAG) egy késelés miatt.

A Chelsea és a Sevilla is a végén törte össze ellenfele álmait

Győzelmével az angol és a spanyol klub is bebiztosította helyét a BL nyolcaddöntőjében.

Már több mint tízezren kérték az ingyenes internetet

Már több mint tízezer lakossági előfizető kérte az ingyenes internethozzáférést az arra jogosultak közül - közölték a szolgáltatók az MTI érdeklődésére.

Hajszálra volt a bravúrtól a Fradi a Juventus ellen

A magyar bajnokcsapat Torinóba látogatott a 2020/2021-es Bajnokok Ligája negyedik játéknapján. A Juventus enyhe fölényben játszott, de a Ferencváros állta a sarat. Morata a hosszabbításban szerezte meg a győztes gólt.