Hozták a kötelező győzelmet a DEAC hokisai

Dehir
-
 Tegnap 21:02Megyei

Debrecen - A harmadik harmad elején fél perc alatt lőtt két góljukkal döntötték el a sereghajtó Titánok elleni mérkőzést.

Hullámzó mérkőzésen nyert a tartalékos DEAC

Ötpontos győzelmet aratott a DEAC kosárlabdacspata az OSE Lions ellen a hatodik fordulóból bepótolt bajnokin.

Szlovák jégkorongliga: újra hosszabbítás után kapott ki a Dvtk

A szlovák élvonalbeli jégkorongliga (Tipos Extraliga) vasárnapi játéknapján a DVTK Jegesmedvék hazai pályán kétgólos előnyben is volt, végül azonban – akárcsak pénteken a listavezető Popradtól – hosszabbítás után 3–2-re kikapott a Nové Zámkytól.

Jégkorong: legyőzte a Titánokat a DEAC

A DEAC 4-2-re legyőzte a vendég Titánok csapatát a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján. Az utolsó harmadnak egygólos hazai előnnyel vágtak neki az együttesek, a DEAC azonban 29 másodperc alatt kétszer is betalált. A vendégek nem adták fel, felzárkóztak, ám egy üres kapus gól megpecsételte sorsukat. Erste Liga, alapszakasz (a liga…

Férfi kosárlabda NB I: rangadót nyert s a tabella élére ugrott a DEAC

Dehir
-
 Tegnap 19:47Megyei

Debrecen - Az oroszlányi oroszlánok elleni ötpontos győzelem a bajnokság első helyére repítette az újoncokat is avató hajdúsági együttest.

Az utolsó percekben bukta a meccset a DEAC

Sorozatban negyedszer kapott ki Sándor Tamás csapata mindössze egy góllal, ráadásul ebből háromszor az utolsó pillanatokban.

Labdarúgó NB II: ezúttal is a hajrában kapott góllal veszített a DEAC

Debrecen - A Lokit üldöző Budaörs ellen vezetett is a sereghajtó egyetemi csapat, de a 90. percben kapott góllal végül vereséget szenvedett. DEAC-Budaörs 2-3

Jó ütemben halad a kiskunhalasi turisztikai beruházás

Baon
-
 Tegnap 11:30Gazdaság

Ütemterv szerint halad a Csetényi park területén a város történetének egyik legnagyobb turisztikai beruházásának építése.

Kikapott a Hydro Fehérvár AV19 az osztrák jégkorongligában

Sorozatban második veresége ez a székesfehérvári csapatnak.

Mike Tyson: "Kiálltad az ütéseimet, ezért tisztellek téged"

-
 Tegnap 10:14Sport

A legendák összecsapása után értékelt Iron Mike.

Meglepetéscsapatot fogadnak a DEAC futballistái

Haon
-
 Tegnap 08:57Sport

Sok rossz után valami jónak kell következnie, állítják a szépkorúak, itt az újabb lehetőség a javításra.

Osztrák jégkorongliga: kikapott a Fehérvár Dél-Tirolban

-
 20.11.28 22:24Sport

A Hydro Fehérvár 4–1-es vereséget szenvedett a HCB Südtirol Alperia otthonában az osztrák jégkorongliga szombat esti mérkőzésén. A magyar csapat gólját Bartalis István szerezte.

146 ütésig bírta az erőszakoló tinédzser - 18+

Az indonéziai Acehben élő 19 éves tinédzser megerőszakolt egy kiskorú lányt. Az e

Jégkorong: fehérorosz és orosz hokisokat tiltottak el két évre

A Nemzetközi Jégkorongszövetség (IIHF) hét hokist tiltott el két évre egy fehérorosz bajnoki mérkőzést érintő bundázás miatt.

Az MSZP elnöke nekiment Orbánnak: a legfájóbb ütést vitte be a miniszterelnöknek

Miniszterelnök Úr! Amikor negyedóránként meghal egy magyar, nem a síelés a legnagyobb probléma Vegye már észre, Magyarországot nem egy 90 éves öregember fenyegeti, hanem egy gyilkos vírus. És ha kinéz az oligarchái által mindannyiunk pénzén felújított Karmelita-kolostor ablakán, észre fogja venni, hogy a kórházak már alig bírják a rájuk…