Találatok: 163 hír

Fortuna Liga: Dac-vereség Pozsonyban a Slovan ellen

Slovan Bratislava–DAC rangadót rendeztek a szlovák labdarúgó Fortuna Ligában. A bajnokság első két helyén álló együttes összecsapásán a DAC kerülhetett volna előnybe, de Eric Davis tizenegyese kimaradt. Ezután a Slovan magához ragadta az irányítást, és két góllal legyőzte a dunaszerdahelyi csapatot.

Nyertek a dunaújvárosi hölgyek a Szentes ellen, holnap az aranyért játszunk

A női vízilabda Magyar Kupa szombati mérkőzésén a Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics a Hungerit-Szentes csapata ellen remekelt a Komjádi uszodában.

La Liga: Hazai pályán gyűjtötte be a három pontot a Real Madrid

Nem okozott gondot a blancóknak a katalán együttes.

La Liga: Real Madrid két góllal legyőzte az Espanyolt

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójának szombati játéknapján a Real Madrid hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Espanyolt.

Fortuna Liga: ŠK Slovan Bratislava - FC DAC 1904 2:0

-
  Ma 14:30 Határtalan

Eredmény: ŠK Slovan Bratislava - FC DAC 1904 2:0 (1:0) Gólszerzők: 34. Rabiu, 53. Šporar  Sárga lapok: Abena – Blackman, K. Vida Nézőszám: 8 593 Játékvezetők: Chmura – Hancko, Hrčka A csapatok összeállításai: ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Pauschek, Abena, Božikov (C), De Marco – Rabiu (79.…

La Liga: A Real Madrid továbbra is veretlen hazai pályán

A Real Madrid 2-0-ra legyőzte a vendég Espanyolt a spanyol labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának szombati játéknapján.

La Liga: hozta a kötelezőt az Espanyol ellen a Real Madrid

A katalán gárda továbbra is a kiesőzónában maradt

A legtöbb termelő még a kockázatcsökkentést sem veszi fontolóra

Agroinform
-
  Ma 14:00 Gazdaság

A mezőgazdasági termelők bevételét stabilizáló uniós intézkedések csak részben érték el céljaikat, kihasználtságuk alacsony és egyenetlen, egyes rendkívüli intézkedések pedig nem célzottak, ami aránytalan kompenzációs kifizetésekhez vezethet – közölte az Európai Unió luxembourgi központú számvevőszéke.

La Liga: A Fradi EL-ellenfelének legyőzésével élre ugrott a Real Madrid

A Real Madrid hazai pályán 2-0-ra legyőzte az Espanyolt a spanyol bajnokság 16. fordulójának szombati mérkőzésén, ezzel átvette a vezetést a La Ligában.

Liga 2: 9 perc alatt kapott három gólt, elbukta utolsó 2019-es meccsét a Csíkszereda

Kilenc perc alatt kapott három góllal bukta el a Metaloglobus otthonában idei utolsó mérkőzését az FK Csíkszereda a román másodosztályban. A húsz mérkőzésen 22 pontot szerző székelyföldi csapat a Liga 2 tizenötödik helyén tölti a téli szünetet.