Európa-kupát nyert a snowboardos Fricz Botond

Világkupás versenyzők közül került ki legjobbnak Hollandiában.

A hódeszkás Fricz Botond Ek-futamot nyert Hollandiában

A magyar versenyző slopestyle-ban állhatott fel a dobogó tetejére.

Hódeszka: Fricz Botond Ek-futamot nyert Hollandiában

A hódeszkás Fricz Botond slopestyle-ban Európa-kupa-futamot nyert a hollandiai Landgraafban.

Fricz Botond első magyar snowboardosként nyert Ek-futamot slopestyle-ban

A kecskeméti hódeszkás a hollandiai Landgraafban rendezett Európa-kupa-futamon győzött és írt történelmet.

A Fradi az újonc ellen menetelhet tovább a bajnokságban

-
  Ma 16:25 Foci

A listavezető Mol Fehérvár FC pedig a Puskás Akadémiát fogadja.

Sokan pályáztak a Savaria mozi kávézójára, de nincs nyertes

Hat pályázatból három érvénytelen lett, köztük a két legjobb ajánlat is.

Influencer témájú szakdolgozatok nyertek az IAB Hungary pályázatán

Első alkalommal került kiosztásra az IAB Hungary Legjobb Szakdolgozat A Digitális Marketingről elnevezésű díja, amelyet hárman vehettek át. A szakmai zsűri az alapszakos és mesterszakos kategória mellett egy különdíjat is odaítélt. A pályázatot a Google, a GroupM Akadémia, az OMD és az RTL Magyarország támogatta.

Egy zalaegerszegi-kanizsai duó nyerte az első Zalakarosi Fürdő Opent Újudvaron

Kanizsa Újság
-
  Ma 15:59 Sport

A szervezők hagyományteremtő szándékkal tartották meg nemrégiben az amatőrök számára kiírt versenyt.

Aranyérmet nyertek gépi tanulásból az Elte kutatói

-
  Ma 15:47 Tudomány

Vérminták adataiból kellett kitalálni, hogy a páciensek a terhesség hányadik hetében járnak.

Okleveles közfoglalkoztatottak – Penyige, Mezőladány és Levelek önkormányzata nyert

Nyíregyháza
-
  Ma 15:42 Belföld

A Belügyminisztérium közfoglalkoztatáshoz kapcsolódó Start plusz programjában a kiválóak között 21 települést díjaztak, közülük három a megyébevaló. A 10 millió forintos jutalmat a közfoglalkoztatási programok fejlesztésére kell fordítani.

El: milyen eredményt ér el a Fradi itthon az Espanyol ellen?

-
  Ma 14:58 Foci

A Ferencváros csütörtökön a már biztosan továbbjutó Espanyolt fogadja az Európa-liga 5. fordulójában. Ön szerint milyen eredményt ér el a magyar együttes?

Bird nyert, dobogón a Porsche és a Mercedes az FE-szezonnyitón

Régi ügyfélcsapat a két újonc óriás előtt – előzetesen elképzelhetetlen végeredménnyel zárult a Diriyah ePrix pénteki futama, amelyen a hatalmasakat előző Sam Bird ért elsőként célba, ám a debütáló Porsche és Mercedes is dobogóra került.

Formula E: Sam Bird nyerte az idénynyitót Rijádban

-
  Ma 13:58 Sport

Sam Bird győzelmével kezdődött meg a Formula E 2019–2020-as idénye Rijádban. A brit pilóta mögött két korábbi Formula–1-es versenyző, André Lotterer és Stoffel Vandoorne látta meg a kockás zászlót Szaúd-Arábiában.

Fantasztikus magyar siker: az ELTE kutatói nyerték a gépi tanulásos világversenyt