„Úgy érzem, menten kimegyek innen, és edzésbe állok” – mondta a futballista a társaknak.

Eb 2020: egyelőre nem tudni, Eriksen miért esett össze

-
 Tegnap 16:34Foci EB

Egyelőre nem tudni, mi okozta Christian Eriksen összeesését a Finnország elleni szombati Európa-bajnoki csoportmérkőzésen, de a dán labdarúgó a körülményekhez képest jól érzi magát, jó a hangulata, és a rajta elvégzett eddigi vizsgálatok biztató eredményeket mutattak – hangzott el a dán szövetség vasárnapi rendkívüli sajtótájékoztatóján.

Brutálisan esett az utasforgalom a brit repülőtereken 2020-ban

24.hu
-
 Tegnap 16:02Gazdaság

2020-ban átlagban 75 százalékkal esett az utasok száma.

Kiderült, miért esett el a Karinthy-gyűrűtől Galla Miklós

A humorista elővette a nemi szervét, és felhúzta rajta a bőrt egy előadás alatt.

Biztosan nem az oltástól esett össze a meccs közben Eriksen, mert nincs is beoltva

Telex
-
 Tegnap 10:07Sport

A dán játékos rosszulléte után rögtön szárba szöktek az összeesküvés-elméletek, de álhírekből vontak le téves következtetést.

Csatornába esett kiskacsákat mentettek Egerben

Ki kellett bontani a víznyelő rácsát, hogy hozzáférjenek a fogságba esett kiskacsákhoz.

Így esett szét az ellenzéki szövetség Egerben

Mandiner
-
 Tegnap 09:53Belföld

A koalíciós pártok a polgármestert okolják, ő viszont a pártokat.

Csatornába esett kiskacsákat mentettek ki a közutasok

A mamájuk az út széléről izgulta végig a kiszabadítást.

Csatornába esett kiskacsákat mentettek a közútkezelők

A kiskacsák anyukája türelmesen várt, míg a kicsinyeit kimentik.

Dráma a foci-Eb-n, élettelenül esett össze a meccsen a világsztár

Ripost
-
 21.06.12 19:15Sport

Újra kellett éleszteni Christian Eriksent. A sportoló összecsuklott, könnyező és imádkozó játékosok, szurkolók vették körbe.

Döbbenet az Eb-n: a pályán esett össze egy dán játékos, küzdenek az életéért

Összeesett a pályán, újraélesztették a dán Christian Eriksent, emiatt az első félidő végén félbeszakadt a Dánia-Finnország mérkőzés szombaton a részben budapesti rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságon, Koppenhágában, a B csoportban. Készült egy felvétel arról, ahogy Eriksent leviszik a pályáról. A Twitteren megjelent fotó szövege…

A pályán esett össze Eriksen, félbeszakadt a dán-finn meccs

A dán Christian Eriksen összeesett a pályán, újraélesztették, emiatt az első félidő végén félbeszakadt a Dánia-Finnország mérkőzés a részben budapesti rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságon, Koppenhágában, a B csoportban. Később kiderült, hogy a játékos állapota stabil, a félbeszakadt meccset pedig folytatják.

A dán játékos állapotát azóta sikerült stabilizálni.

Mérkőzés közben, a pályán esett össze a dán válogatott, Christian Eriksen, félbeszakadt a dán-finn meccs

SzMo
-
 21.06.12 18:58Foci

Az orvosok hosszú perceken keresztül küzdöttek az életéért, végül hordágyon vitték le a pályáról.

Borzalom az Eb-n: meccs közben esett össze a dán játékos, a pályán küzdöttek az életéért

A Dánia-Finnország mérkőzés első félidejének végén, a pályán esett össze  Christian Eriksen, a dánok 29 éves középpályása.  20:40 Elkezdődött a második félidő. 20:05 Megvan a döntés, 20:30-kor folytatódik a mérkőzés. A stúdióban őrjöngő Bognár György is megnyugodhat. 19:30 19:45-kor jelentik be, hogy folytatódik-e a meccs.Közöltek egy…