Találatok: 327 hír

Itt a meccs, amivel Fucsovics Márton első alkalommal jutott elődöntőbe ATP 500-as kategóriájú tornán

Fucsovics Márton elődöntőbe jutott az 1,12 millió euró (403,5 millió forint) összdíjazású rotterdami keménypályás férfi tenisztornán.

Hatalmasat ugrott a koronavírus-fertőzöttek száma Heves megyében

Heol
-
 Ma 08:49Belföld

Újabb 129 koronavírus-fertőzöttet regisztráltak Heves megyében a legfrissebb, szombat délelőtti adatok szerint.

Fucsovics türelmes játékkal jutott elődöntőbe

Késő este lépett pályára Rotterdamban, de megőrizte hidegvérét és szettet sem engedett ellenfelének.

Jöhet a Jumanji folytatása? – Hatalmas terveik vannak a készítőknek

Promotions
-
 Ma 08:08Film

Végre van hír a Jumanji negyedik részéről, ráadásul olyan, ami meg fogja nyugtatni a rajongókat.

Laky Zsuzsi férje olyan, mint egy filmcsillag: Gusztáv szikrázó szemű szívtipró

Femina
-
 Ma 07:46Bulvár

Laky Zsuzsi és Dietz Gusztáv 2010-ben kötötték össze az életüket.

Fucsovics Márton elődöntőbe jutott Rotterdamban

A világranglista 59. helyezettje a pénteken késő este kezdődött, és éjfél után véget ért negyeddöntőben 6:4, 6:3-ra győzte le az amerikai Tommy Pault.

Fucsovics Márton a négy közé jutott Rotterdamban

A magyar teniszező szombaton már a döntőbe jutásért játszik. Horvát ellenfelét eddig sosem győzte még le.

Összeomló tömeges oltás - Vakcina helyett csak egy SMS jutott

Teljes kudarcba fulladt a hétvégére tervezett tömeges oltás. Pedig informatikai szakértők szerint 2-3 hónap alatt ki lehetett volna fejleszteni megfelelő rendszert.

Paterson: Hatalmas kedvenc

Mafab
-
 Ma 04:50Film

Tagadhatatlan, hogy a legtöbb ember a Star Warson keresztül ismerte meg Adam Drivert, ahol az ellentmondás antihőst, Kylo Rent alakítja. Mivel sokan nem voltak elégedettek az új trilógiával, az ostor többnyire a színészeken (köztük különösen Driveren) csattant. Aki viszont követi a fiatal színész (aki nem is gondolnánk, de már 37 éves) pályafutását

Trükkös módon jutott pénzhez a dél-amerikai diktatúra

Liner
-
 Ma 03:39Külföld

Egy helyi ellenzéki politikus elmondása szerint Nicolas Maduro, Venezuela elnöke úgy próbálja átvészelni az Egyesült Államok által kivetett bénító erejű szankciókat, hogy Malinak és az Egyesült Arab Emirátusoknak küld aranyat dollármilliókért cserébe.