Heti menü: 7 napig a krumpli körül keringünk, és vele főzünk mindent!

A héten a még mindig olcsó(bb)nak számító krumpli lesz a fő alapanyagunk, és igyekszünk minél változatosabban felhasználni. 7 napig a burgonyát imádjuk, tartsatok velünk!

Újabb három aranyérmet nyertek a magyar versenyzők a kajak-kenu vb-n

Összesen 18 érmmel lettek gazdagabbak a magyar sportolók.

Kajak-kenu vb: Három arany 5000 méteren, 18 éremmel zártak a magyarok

A magyar versenyzők 18 dobogós hellyel, hat elsővel, nyolc másodikkal és négy harmadikkal zárta a koppenhágai vb-t.

Ronaldo megállíthatatlan a MU-ban: három meccsen már négy gólja van

A portugál világklasszis ezúttal a West Ham elleni bajnokin talált be. 2-1-re nyert a MU, a hosszabbításban tizenegyest fogott de Gea.

Kajak-kenu vb – Három arany is volt vasárnap 5000 méteren, 18 éremmel zártak a magyarok

A magyar versenyzők négy érmet, közte három aranyat nyertek a koppenhágai kajak-kenu világbajnokság vasárnap délutáni 5000 méteres döntőiben, így a küldöttség 18 dobogós hellyel, hat elsővel, nyolc másodikkal és négy harmadikkal zárta a vb-t. Az olimpiai számokat tekintve egy aranyat, négy ezüstöt és egy bronzérmet szerzett Hüttner…

Az olimpiai számokat tekintve egy aranyat, négy ezüstöt és egy bronzérmet szerzett Hüttner Csaba szövetségi kapitány csapata a dán fővárosban. A leghosszabb távon a kenusoknál a szombaton 1000 méteren bronzérmes Adolf Balázs ugyanúgy Sebastian Brendellel vívott nagy csatát a győzelemért, mint két éve, Szegeden, de most más lett a…

Kialakult a Nemzeti Vágta mezőnye

Szeptember 18-án Heves-Alatkán rendezték meg az utolsó kvalifikációs futamot, amelyet Maglód lovasa Kincses Adrienn nyert.

Egymásba futott három autó Bélapátfalván

A IV. Béla úton forgalomkorlátozásra kell számítani.

Három illegális játéktermet lepleztek le Kárpátalján

A hatóságok összesen három játéktermet zárattak be a napokban, melyek illegálisan nyújtottak szolgáltatásokat.

Három aranyat szereztek a magyarok 5000 méteren a délutáni döntőkben

A küldöttség 18 dobogós hellyel, hat elsővel, nyolc másodikkal és négy harmadikkal zárta a kajak-kenu világbajnokságot.

Karambolozott három személyautó Bélapátfalván, a IV. Béla úton, a mikófalvai elágazásnál. A helyi önkormányzati tűzoltók áramtalanították a járműveket, amelyekből motorolaj folyt az útra. A műszaki mentést a helyi önkéntes tűzoltók is segítik. A helyszínre érkeztek a mentők is. Az érintett útszakaszon forgalomkorlátozásra kell számítani.