Találatok: 468 hír

Felszínre tört a feszültség a német bevándorlásellenes párt kongresszusán

A járvány miatt bevezetett kormányzati intézkedések körüli viták határozták meg a német parlament (Bundestag) legnagyobb ellenzéki pártja, az Alternatíva Németországnak (AfD) vasárnap véget ért kongresszusát

Serie A: négy góllal küldte haza a Napoli a Romát

Diego Maradonától búcsúzva négy nullára legyőzte Nápolyban a Romát a Napoli az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A 9. fordulójában.

PL: Jiménezt elvesztette, az Arsenal elleni meccset megnyerte a Wolves

-
 Ma 22:18Foci

A Wolverhampton idegenben 2–1-re legyőzte az Arsenalt az angol Premier League 10. fordulójában. A találkozó viszont leginkább a vendégek mexikói támadójának, Raúl Jiméneznek a sérüléséről marad emlékezetes. A futballista David Luizzal fejelt össze az első félidőben, majd hosszas ápolás után kórházba kellett szállítani.

A Puskás Akadémia ismét hajrában szerzett góllal győzte le a Honvédot

Ezt megelőzően vendégként egymást követő négy mérkőzésen sem tudott pontot szerezni.

A Budapest Honvéd házigazdaként továbbra is nyeretlen a bajnoki szezonban.

Az utolsó pillanatban rúgott góllal nyert a Puskás Akadémia

A Honvéd helyzetéből indult a meccset eldöntő akció, Gazdag lábáról pattant a labda Vanacek elé.

NB I: egy góllal győzött a Puskás a Kispest otthonában

Eseménytelen első félidőt követően a folytatás akciódúsabb volt a Kispest Honvéd és a Puskás Akadémia meccsén az NB I 12. fordulójában, de a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született.

NB I: egy góllal győzött a Pafc a Honvéd otthonában

Eseménytelen első félidőt követően a folytatás akciódúsabb volt a Bp. Honvéd és a Puskás Akadémia meccsén az NB I 12. fordulójában, de a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született (0–1).

Demeter Szilárd: A németek nagyon fegyelmezettek, amikor nácinak kell lenni, akkor nácik, amikor liberálisnak, akkor az…

Néhány nappal ezelőtt a németekről osztotta meg gondolatait a Petőfi Irodalmi Múzeum vezetője.

Jörg Meuthen, az AfD társelnöke szerint nagyobb fegyelmezettségre és visszafogottabb politizálásra van szükség.

Erste Liga: hat góllal nyert a listavezető Mac Hkb Újbuda

A listavezető MAC HKB Újbuda kiütéses, 6–0-s győzelmet aratott a Dunaújvárosi Acélbikák vendégeként a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján. A Brassó 7–3-ra nyert a Vasas ellen, míg a Gyergyó az Újpest, a DEAC pedig a Fehérvári Titánok ellen szerezte meg a három pontot.

Két veretlen csapat van még a Bundesligában, egyik sem a Bayern vagy a Dortmund

-
 Ma 20:22Foci

Szalai Ádám ezúttal térdsérülés miatt nem léphetett pályára vasárnap a német bajnokságban.

A Puskás Akadémia úgy nyert 1-0-ra a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójának zárómérkőzésén vasárnap, hogy a felcsútiak győztes találata a 92. percben született, és amely után már a középkezdésre sem maradt idő. OTP Bank Liga, 12. forduló: Budapest Honvéd FC-Puskás Akadémia FC 0-1 (0-0) Új Hidegkuti…

Palásti góllal győzött a Trencsén és elmozdult a tabella utolsó helyéről

A szlovák élvonalbeli bajnokság (Fortuna Liga) vasárnapi játéknapján a Trencsén felvidéki góllal győzött és elmozdult a kiesőzónából, míg a Slovan ismét átvette a vezetést a dunaszerdahelyi együttestől.