A WTA felkészülési tornát szervez az Ausztrál Open előtt

-
 Ma 14:04Sport

A két hetes karanténra kényszerült játékosok felkészülését segítenék ezzel.

Kesport TV: A Nagykőrösi Sólymok – Vasas Akadémia mérkőzés összefoglalója

This content is for members only. Visit the site and log in/register to read. A Kesport TV: A Nagykőrösi Sólymok – Vasas Akadémia mérkőzés összefoglalója bejegyzés először KeSport-én jelent meg.

Nézze élőben a FINO Kaposvár SE - VRCK mérkőzést!

KaposPont
-
 Ma 12:24Sport

A férfi röplabdacsapat 16 órakor lép pályára.

Rebrov szerint kicsúszott a játékvezető kezéből a Pafc elleni mérkőzés

A Ferencváros vezetőedzője csalódott, nem ilyen évkezdetre számított, amondó, hogy nehéz tavasz vár a Fradira.

Galéria: A Nagykőrösi Sólymok KE – Vasas Akadémia mérkőzés képekben

This content is for members only. Visit the site and log in/register to read. A Galéria: A Nagykőrösi Sólymok KE – Vasas Akadémia mérkőzés képekben bejegyzés először KeSport-én jelent meg.

Élő közvetítés: Szolnoki SPC – HÉP-Röpke SE női röplabda mérkőzés | 17:00

Kesport
-
 Tegnap 19:16Sport

This content is for members only. Visit the site and log in/register to read. A Élő közvetítés: Szolnoki SPC – HÉP-Röpke SE női röplabda mérkőzés | 17:00 bejegyzés először KeSport-én jelent meg.

Lehetnek nézők a Klubvilágbajnokság mérkőzésein

VG
-
 Tegnap 18:00Sport

A tornának Katar ad otthont február 4. és 11. között.

Hóemberek szurkoltak Romániában a bajnoki mérkőzésen

Csaknem 200 hóembert építettek a Sepsi Osk szurkolói.

NB I: Puskás Akadémia–Ferencvárosi TC mérkőzés élőben az NSO-n!

Puskás Akadémia–Ferencvárosi TC találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

Magabiztosan verte a Loki felkészülési mérkőzésen a Kazincbarcikát

Debreceni Nap
-
 Tegnap 16:24Sport

A sérülésből felépülőben lévő Bárány Donátot, Kusnyír Eriket és Korhut Mihályt nélkülöző DVSC NB II-es ellenfelével mérkőzött. DVSC-Kazincbarcika 4-0 (4-0). Nagyerdei Stadion, zárt kapuk mögött. DVSC: Gróf – Kinyik, Poór, Pávkovics – Baráth – Bévárdi, Bódi, Dzsudzsák, Ferenczi – Szécsi, Tischler. Gól: Baráth (12.), Szécsi (28.),…

Nézze élőben a KVK - Eger vízilabda mérkőzést!

Az izgalmasnak és kemények ígérkező mérkőzés 16 órakor kezdődik a Csik Ferenc Versenyuszodában.

Klubvilágbajnokság – Lehetnek nézők a mérkőzéseken

Limitált létszámban ugyan, de lehetnek nézők a labdarúgó-klubvilágbajnokság mérkőzésein. A tornának Katar ad otthont február 4. és 11. között. A szervezők szombati bejelentése szerint a stadionok befogadóképességének 30 százalékát foglalhatják el a szurkolók, akiket három kategóriába sorolnak. Az elsőbe azok tartoznak, akik már…

Klub-vb: lehetnek nézők a mérkőzéseken

-
 Tegnap 14:16Foci

Limitált létszámban ugyan, de lehetnek nézők a labdarúgó-klubvilágbajnokság mérkőzésein. A tornának Katar ad otthont február 4. és 11. között.