-
 Ma 17:37Foci

Három vesztes meccs után nyert újra a Paks.

Győzelemmel indította az évet a Paksi FC

Győzött a Paksi FC a DVTK ellen játszott mérkőzésen az OTP Bank Liga 17. fordulójában. Paksi FC – DVTK 2:1 (2:0)...

Érdekes gólokkal kapott ki a Fradi-verő Diósgyőr Pakson

A paksiak egy lesről esett találattal, majd egy öngóllal szereztek kétgólos előnyt a szünetig.

NB I: nyert a Paks a Dvtk ellen

-
 Ma 17:35FociFTCDVTK

Az első félidőben előbb egy lesgyanús gólt szerzett a Paks, majd egy DVTK-öngóllal növelte előnyét az NB I 17. fordulójában, a folytatásban a vendégek ugyan egy tizenegyessel szépíteni tudtak, de a meccset elveszítették végül.

NB I: amit nem tudott a Fradi – a Paks megverte a Dvtk-t

-

Az első félidőben előbb lesgyanús gólt szerzett a Paks, majd DVTK-öngóllal növelte előnyét az NB I 17. fordulójában, a folytatásban a vendégek ugyan egy tizenegyessel szépíteni tudtak, de a meccset elveszítették (2–1).

Paks-DVTK: lesz dolga az új edzőnek

NB1
-
 Ma 17:31Foci

Változott a diósgyőriek felfogása.

Bundesliga: a Bayern zsinórban tizedszer is legyőzte a Schalkét

A Bayern München idegenben 4–0-ra nyert a Schalke otthonában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 18. fordulójában. Ezzel a két csapat bajnokijain egymás után tizedszer ünnepelhetett a bajor együttes.

A Napoli 9 másodperc után vezetett, mégis simán kikapott

-
 Ma 16:57Foci

A Juventus begyűjtötte a kötelező pontokat a Bologna ellen, így már a negyedik helyen áll.

Nem tudott újabb csodát tenni a Dvtk, győzött a Paks

A WTA felkészülési tornát szervez az Ausztrál Open előtt

Eurosport
-
 Ma 14:04Sport

A két hetes karanténra kényszerült játékosok felkészülését segítenék ezzel.

Paks - DVTK 2-1

OTP Bank LIga 17. forduló

Új világbajnok kispehelysúlyban, Fulton legyőzte Leot

Profiboksz
-
 Ma 10:43Boksz

Gyakori közhely volt korábban az ökölvívás világában, hogy egy övet könnyebb megszerezni, mint megvédeni, ezt pedig szombaton éjszaka a WBO kispehelysúlyú világbajnoka, Angelo Leo is megtapasztalhatta. A 26

Paks-DVTK: ismétlésre várva

NB1
-
 Ma 10:04Foci

Jó előjelek miskolci oldalon.

A DEAC legyőzte a Csíkszeredát, és már a második

A házigazda DEAC 4-3-ra legyőzte a társbajnok Sport Club Csíkszeredát szombaton, és feljött a második helyre a jégkorong Erste Ligában. A debreceniek három vereség után nyertek ismét. Eredmények (a liga honlapja szerint): Erste Liga, alapszakasz: DEAC-Sport Club Csíkszereda (romániai) 4-3 (1-1, 2-1, 1-1) korábban: Titánok-UTE 5-10 (1-2,…