Találatok: 8 hír

Dortmundi kiütés! Haaland ezúttal duplázott

Könnyedén nyertek a sárga-feketék az újonc Köln ellen.

Haaland beállt, duplázott, a Dortmund simán nyert

Elképesztő a norvég tini: két meccs, 61 játékperc, ezalatt 5 gól a német bajnokságban!

Bundesliga: kiütéssel nyert a Dortmund, Haaland csereként duplázott

A német élvonal 19. fordulójának nyitó mérkőzésén a Borussia Dortmund hazai pályán a kölnieket fogadta, és már az első percben gólt szerzett, amit további négy követett (5–1). Erling Haaland ezúttal két gólt szerzett csereként beállva.

Sima dortmundi siker, Haaland duplázott

A Borussia Dortmund könnyedén nyert a Köln ellen a német labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.

Topligák: Haaland csereként duplázott, a Dortmund ötöt rúgott, idegenben nyert a Milan - eredmények, videók

A Dortmund 19 éves norvég támadója, Erling Haaland a múlt heti, bemutatkozó mérkőzésén csereként szerzett mesterhármasa után ma ismét csereként lépett pályára, ezúttal két gólt lőtt. Eredmények.

Vízilabdában Szolnoki Dózsa-játékosok is képviselhetik megyénket

Szoljon
-
  20.01.20 11:58 Sport

Összeállításunk második részében is sorra vesszük a különböző sportágak olimpiai kvalifikációs menetét.

Serie A: Rebic duplázott, a 93. percben nyert a Milan

-
  20.01.19 14:41 Foci

Az olasz élvonal 20. fordulójának vasárnapi nyitó meccsén az AC Milan az Udinesét fogadta. A vendégek hamar előnybe kerültek, amire a milánóiak két góllal válaszoltak, majd a hajrában egyenlített az Udinese. Mégis pont nélkül maradtak azonban a vendégek, Ante Rebic ugyanis a 93. percben eldöntötte a meccset.