Döntetlent játszott a Siófok a horvát bajnokkal

-
  Tegnap 19:51 SportSomogySiófok

A Siófok legeredményesebb játékosa Kobetic volt.

Női kézilabda Ehf Kupa – Döntetlent játszott a Siófok a horvát bajnokkal

A címvédő Siófok KC házigazdaként 30-30-as döntetlent játszott a horvát bajnok Podravka Koprivnica csapatával szombaton a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének harmadik fordulójában. Eredmény:3. forduló, B csoport: Női EHF-kupa, B-csoport, 3. forduló:SIÓFOK KC-PODRAVKA VEGETA (horvát) 30-30 (18-14)Siófok, játékvezetők: Novikov,…

Döntetlent játszott a BL-ből kiesett ellenfelével a Siófok

-
  Tegnap 19:01 Sport

Továbbra is veretlen az EHF-kupa címvédője a csoportkörben.

Bátortalanul játszottak férfi kéziseink a norvégok ellen – így látta a kapitány

Propeller
-
  20.01.17 21:35 Sport

Gulyás István szövetségi kapitány elmondta, a magyar férfi kézilabda-válogatott félénk hozzáállása volt a legnagyobb baj a Norvégiával szemben 36-29-re elveszített mérkőzésen az Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában. Fotó: Youtube A pénteki, malmői találkozó első félidejében jelentős különbség volt a két csapat között, a…

Vízilabda Eb: döntetlent játszottak a magyar fiúk a spanyolok ellen

Lokál
-
  20.01.17 09:16 Sport

A házigazda magyar válogatott 11-11-es döntetlent játszott a világbajnoki ezüstérmes spanyolokkal a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság férfi tornájának csütörtöki második fordulójában.

Nagy meccsen játszott döntetlent a spanyolokkal a férfi vízilabda-válogatott

Magyar Hang
-
  20.01.16 21:02 Sport

Sokáig kézben tartotta a meccset a magyar csapat, azonban a spanyolok Perrone vezetésével feljöttek, s bár a végén a győzelemért is támadhattak Varga Dénesék, örülhetünk a döntetlennek.

Döntetlent játszott az Eb-n a spanyolok ellen a magyar férfi vízilabda-válogatott

Magyar Nemzet
-
  20.01.16 20:28 Sport

A 11-11-es pontosztozkodás azt jelenti, csak szombaton dől el, hogy Märcz Tamás együttese első helyen közvetlenül a negyeddöntőbe jut, vagy játszania kell a nyolc közé jutásért.

Döntetlent játszott a magyar férfi vízilabda-válogatott a spanyolok ellen, ez vár most rájuk

-
  20.01.16 20:24 Bulvár

Döntetlent játszott a spanyolokkal az Eb-csoportrangadón a magyar férfi pólóválogatott

-
  20.01.16 20:15 Sport

Märcz Tamás együttesének innentől a gólarányra is figyelnie kell majd.

Döntetlent játszottak pólósaink a spanyolok ellen

Teol
-
  20.01.16 20:13 Sport

Így csak szombaton dől el, hogy közvetlenül a negyeddöntőbe jutunk-e, vagy még játszanunk kell ezért.

Vízilabda-Eb: Döntetlent játszott a magyar férfi csapat a spanyolokkal

HVG
-
  20.01.16 20:12 Sport

A csoport második helyén maradt a magyar férfi válogatott.

Férfi vízilabda Eb: döntetlent játszottunk a spanyolokkal

-
  20.01.16 20:09 VízilabdaVízilabda

A Budapesten zajló férfi vízilabda Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában a magyar válogatott 11–11-es döntetlent játszott Spanyolországgal.

Izland nyerni akart, de a magyarok szerintük is remekül játszottak

-
  20.01.16 08:04 Sport

Izlandnak nagyon fontos lett volna a magyarok elleni győzelem, így még értékesebb a kézilabda-válogatott sikere.