Találatok: 86 hír

Fú, de nagy gólt rúgott Harry Kane a Premier League-ben

Zsinórban hármat nyert a Tottenham az angol bajnokságban, ismét a Bl-hely közelében Mourinho csapata.

Kozma-Vízkeleti Dániel: Nőnap – büszkeség vagy balítélet?

Nőnapon egy férfi két hibát véthet: nem köszönti fel a számára fontos Nőt – vagy hogy felköszönti.

Videó: Extrém pályán, 451 nap után szerzett gólt a Fraditól elküldött válogatott csatár

-
 Ma 06:29Foci

Szeptemberben távozott az FTC-től Nyikolaj Szignyevics, a csatár nem sokkal később előbb az orosz élvonalbeli FK Khimki, majd alig járom hétre rá a fehérorosz BATE játékosa lett. Az ottani első góljára viszont egészen mostanáig várni kellett, a támadó az FK Vicebszk elleni havas kupameccset döntötte el duplájával.

Géresi Krisztiánt épp le akarták cserélni, amikor nagy gólt lőtt

-
 Tegnap 22:00Sport

Kis híján lecserélték, végül nyerőember lett Géresi Krisztián (26).

jobbal a jobb felsőbe, gyönyörű gólt lőtt Kane

Két gólpassza után remekbe szabott gólt szerzett Harry Kane a Crystal Palace elleni Premier League-mérkőzésen vasárnap. Az angol válogatott csatár a Dohertytől kapott labdát jobbról, kb. 17-18 méterről egyből kapura lőtte, a labda a jobb felső sarokban kötött ki.

Női MK: az Ftc Felcsúton, az Mtk 11 gólt hintve jutott tovább

-
 Tegnap 20:15Foci

A Ferencváros, az MTK és a DVTK mellett negyedikként az Astra jutott be a női labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe.

Labdarúgás: Németh Dániel a Zetében válna élvonalbeli játékossá

-
 Tegnap 20:05Sport

A korosztályos válogatott Németh Dániel a téli átigazolási időszakban – a több játéklehetőség reményében – a Budapest Honvéd csapatától a ZTE együtteséhez igazolt. A 17 éves csatár összesen már négyszer lépett pályára a felnőtt NB I-ben; új állomáshelyén az első két mérkőzésen 24 percnyi játéklehetőséget kapott.

NB Iii: Leandro 40 méteres gólt vágott az Ftc II-ben

-
 Tegnap 19:22Foci

A labdarúgó NB III 23. fordulójának eredményei.

Tudtam, hogy itthon akarok hegedűtanár lenni

ma7.sk
-
 Tegnap 19:15Határtalan

Papp Katalin, a muzslai Magán Művészeti Alapiskola alapítója és igazgatója, a régió neves zenepedagógusa 40 éve van a pályán. Nemzedékeket tanított a zene és a művészetek szeretetére, nevéhez fűződik számos koncert szervezése, amelyekkel Párkányra irányította a zenekedvelő közönség figyelmét.

Két másodperccel a ráadás lejárta előtt kapott gólt a Honvéd

Magyar Nemzet
-
 Tegnap 18:11Sport

A Kisvárda megbüntette, hogy a kispestiek kitámadtak, a végsőkig erőltették a gólszerzést.