Találatok: 368 hír

Mészáros Eszter országos csúccsal nyerte a Honvéd Kupát

A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője 252,9 körre javította a korábbi rekordot, ami azt mutatja, töretlen a fejlődése

Lewandowski az 500. gólját lőtte, a Bayern München könnyedén nyert a Schalke otthonában

A lengyel támadó a negyedik aktív labdarúgó, aki pályafutása során legalább ennyi gólt szerzett.

A Bayern nyert, Lewandowski meglőtte 500. gólját

Távolodik Gulácsiéktól a bajnok bajor csapat.

NB I: nyert a Paks a Dvtk ellen

-
 Ma 17:35FociFTCDVTK

Az első félidőben előbb egy lesgyanús gólt szerzett a Paks, majd egy DVTK-öngóllal növelte előnyét az NB I 17. fordulójában, a folytatásban a vendégek ugyan egy tizenegyessel szépíteni tudtak, de a meccset elveszítették végül.

Négy gólt szerezve nyerte meg a rangadót a DEAC

Haon
-
 Ma 17:10Sport

Nem sorjáztak a kedvező előjelek a szombat esti DEAC-Csíkszereda mérkőzés előtt.

Férfi kézilabda-vb: Svájc és Fehéroroszország is nyert

A férfi kézilabda-világbajnokság középdöntőjének 3. fordulójában Svájc 27–24-re legyőzte Algériát, míg Fehéroroszország 30–26-ra nyert Észak-Macedónia ellen.

Pontot ért a Budafoknak, hogy kétszer állt fel az MTK ellen

-
 Ma 16:23Foci

Mindkét oldalon góllal mutatkoztak be a Fraditól télen érkezők.

Serie A: Nyert a címvédő Juventus

A szerdán az olasz Szuperkupát elhódító torinóiak góljait a brazil Arthur és az amerikai Weston McKennie szerezte. Serie A, 19. forduló: Juventus-Bologna 2-0 (1-0) szombaton játszották: Fiorentina-Crotone 2-1 (2-0) AS Roma-Spezia 4-3 (1-1) AC Milan-Atalanta 0-3 (0-1) Udinese-Internazionale 0-0 pénteken…

Vas Kata Blanka nyerte a 2020/2021-es Cyclo-cross világkupa-sorozat U23-as összetettjét

Belgiumban zárult a Cyclo-cross világkupa-sorozat, ahol Vas Kata Blanka ismét bizonyította kvalitásait, az előkelő kilencedik helyen zárt, ezzel megnyerve összetettben az U23-as különversenyt.

A Bmte csak egy pontot tudott szerezni az újoncok csatáján

Az Mtk kétszer is vezetett, de a nehéz helyzetben lévő Budafok mindig egyenlített.

Törölték a netről az amerikai főzőshow legutóbbi évadát, mert a nyertest megvádolták, hogy megölte 3 éves gyerekét

444.hu
-
 Ma 14:27Külföld

A 29 éves Ariel Robinson a győzelem után felmondott a munkahelyén, és örökbefogadott 3 gyereket.

Kiderült, gyerekgyilkos a népszerű főzős vetélkedő nyertese, a teljes évadot törölték

Súlyos történet bontakozott ki az Egyesült Államokban, ahol az egyik népszerű főzősműsor nyerteséről kiderült, agyonverhette örökbefogadott gyermekét.