Találatok: 137 hír

Francia Ligakupa: tizenegyesek után döntős a Lyon

-
  Tegnap 23:37 Foci

A francia Ligakupa elődöntőjében az Olympique Lyon tizenegyesekkel győzte le a Lille-t, ezzel bejutott a sorozat döntőjébe.

Franciaország felfüggeszti a digitális adó beszedését

Franciaország felfüggeszti az internetes óriáscégekre kivetett digitális adó beszedését annak érdekében, hogy elkerülje az amerikai szankciókat, illetve több időt adjon ...

Egy szettet nyert a Vasas Franciaországban a női röpi-BL-ben

-
  Tegnap 21:38 Sport

A magyar bajnok nem vallott szégyent, végig egyenrangú ellenfele volt az esélyesebb Nantes-nak.

Vízilabda-Eb: kiütötték a franciákat, elődöntősök a magyar lányok

A magyar válogatott bejutott a legjobb négy közé a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság női tornáján, miután az utolsó negyeddöntőben magabiztos játékkal, 16–3-ra legyőzte a franciákat.Bíró Attila együttese az első negyed után már három góllal vezetett, a félidőben pedig öt volt az előnye. Az utolsó két játékrészben a franciák már nem…

Legyőzte a franciákat, a legjobb négy között a női vízilabda-válogatott

Csütörtökön Spanyolország lesz az ellenfél az elődöntőben.

Franciaország sem jelentett gondot, sima meccsen jutott elődöntőbe a női vízilabda válogatott

Az utolsó bő húsz percben gólt sem kapott a csapat, a vége 16-3. Csütörtökön Spanyolország ellen a döntőbe jutás, és az olimpiai kvóta a tét.

Ezt Trianonért: női pólósaink felmosták a padlót a franciákkal

888
-
  Tegnap 19:57 Sport

Az újabb kiütéses győzelem azt jelenti, hogy a magyar női vízilabda-válogatott bejutott az elődöntőbe a budapesti Európa-bajnokságon.

Ezzel párhuzamosan 19 százalékkal nőtt a kiutasítások aránya.

13 gólos siker a franciák ellen, elődöntős a női vízilabda-válogatottunk

-
  Tegnap 18:50 Vízilabda

A Budapesten zajló női vízilabda Európa-bajnokság negyeddöntőjében a magyar válogatott 16–3-ra legyőzte Franciaországot, így bejutott az elődöntőbe, amelyben a világbajnoki ezüstérmes Spanyolországgal találkozik.

Több mint hét százalékkal nőtt a Franciaországban benyújtott menedékkérelmek száma tavaly

A menedékkérők több mint egyharmadát már regisztrálták más európai uniós országban.

Minden harmadik zsidó ember fél Franciaországban élni

-
  Tegnap 17:40 Külföld

Az Ifop megdöbbentő felmérése szerint a zsidó fiatalok 84%-át már érte antiszemita támadás.

A franciák el akarják kerülni a szankciókat.