Találatok: 500 hír

Még mindig több mint egymillió járművet érint az év végi kgfb-kampány

Az év végi kampányban 33-34 ezer forint körüli éves átlagdíjra számíthatnak az autósok.

Óriási szerencsével nyert csak a Barcelona a cseh kiscsapat ellen

-
  Tegnap 23:04 Foci

Egy öngól döntötte el a meccset, ahol a Barca legjobbja megint a ziccereket védő Ter Stegen volt.

Borkai nem mondott beszédet, de még csak részt sem vett a győri megemlékezésen

A városvezető egyelőre nem kommentálta, miért nem ment el a megemlékezésre.

Orbán máshogy nyomta, mint ahogy szokta

-
  Tegnap 21:33 Belföld

Visszafogottabb volt, nem beszélt aktuálpolitikáról az ünnepi beszédében. Mi történt még a nemzeti ünnepen?

Messi három perc alatt gólt lőtt a BL-ben

Rangadó
-
  Tegnap 21:17 Foci

Az argentin három perc alatt gólt lőtt, de nem a gyorsaság volt ezúttal az igazán érdekes.

Háromból három - Az Újpestet is legyőzte a Brse (galéria)

Behír
-
  Tegnap 20:54 Sport

A tavalyi bronzérmes csabai együttes 3-0-ra verte hazai pályán fővárosi ellenfelét.

Az egyiknek sikerült csak a MÁV-Előre csapatai közül

Feol
-
  Tegnap 20:50 Sport

Második bajnokiján második győzelmét aratta a MÁV Előre-Bericap a női röplabda NB I. Liga alapszakaszának 2. fordulójában. A férfiaknak azonban már nem jött össze a második siker, ők a Szolnoki RK otthonában szenvedtek vereséget.

Tegnap 20:41 Sport

Mozgalmas, izgalmas, jó eredményekben bővelkedő eseményeket tudhatnak maguk mögött a tolnai és faddi karatékák.

A Disney vezére szerint van olyan Marvel-film, ami semmivel nem kevesebb, mint Scorsese és Coppola klasszikusai

444
-
  Tegnap 20:32 Kultúra

A Marvel-univerzumot tulajdonló cég vezetője, Bob Iger kiállt a lengedás rendezők által megtámadott filmek mellett.

Orbán Viktor: „mert elfut a víz és csak a kő marad, de a kő marad”

1956-ban is szabad és független Magyarországot akartunk magunknak a nemzetek Európájában – mondta Orbán Viktor miniszterelnök.

A rendszerváltást megélt csehek alig több, mint harmada látja pozitívan a bársonyos forradalmat

Sőt, a negyven év feletti csehek csaknem negyven százaléka szerint az előző rendszerben jobb volt élni.

Orbán: Haza csak ott van, ahol hazafiak is vannak

A miniszterelnök a Zeneakadémián tartotta meg október 23-ai beszédét.

Nagy Imre unokája: Ne csak a mártírra, az államférfira is emlékezzünk!