Találatok: 301 hír

Kevés csapadékkal érkezik a tél

Marad az öt fok körüli hőmérséklet. A Dunántúlon több-kevesebb napsütésre számíthatunk, de délelőtt a Dunától keletre még több lesz a felhő, és helyenként havazás is lehet, majd délután ott is felszakadozik a felhőzet, megszűnik a csapadék. Többnyire mérsékelt marad a légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérséklet 0 és +5 fok között alakul.…

Darts: Van Gerwen „visszatért”, hatodszor nyerte meg a vb előtti utolsó rangos tornát

-
 Ma 00:42Sport

Michael van Gerwen döntő legben, 11–10-re legyőzte Mervyn Kinget a világbajnokság előtti utolsó kiemelt dartsverseny, a Players Championship Finals vasárnap esti döntőjében, így megvédte címét, és március óta először diadalmaskodott televíziós tornán.

Több makroadat érkezik a napokban

Több statisztikai jelentés várható a jövő héten, kiemelkednek közülük a harmadik negyedévi bruttó hazai termék (GDP) részletes adatai, de megjelenik az októberi ipari termelésről, a kiskereskedelmi és a külkereskedelmi forgalomról szóló statisztika is.

Nfl: mezőnygól az utolsó másodpercben, Patriots-siker

-
 Tegnap 22:47Sport

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 12. fordulójában a New England Patriots 20–17-re legyőzte az Arizona Cardinalst.

NB I: Hogy érzem-e a bizalmat? Ha utolsó helyen állsz, nyakadon a kés

-
 Tegnap 21:37Foci

A Budapest Honvéd és a Puskás Akadémia NB I-es meccsén a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született. A felcsútiak győztek, így a kispestiek maradtak a tabella utolsó helyén. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Az utolsó pillanatban rúgott góllal nyert a Puskás Akadémia

A Honvéd helyzetéből indult a meccset eldöntő akció, Gazdag lábáról pattant a labda Vanacek elé.

Az utolsó pillanatban kapott ki a Honvéd az NB I-ben

A küzdelmes mérkőzés 92. percében lőtte a győztes gólt a Puskás Akadémia, így Bódog Tamás csapata maradt a tabella utolsó helyén.

Új kávékülönlegesség érkezik… denevérköpetből

Morzsafarm
-
 Tegnap 20:04Életmód

Visszataszító luxus. A legtöbbünk számára érthetetlen, hogy miként létezhet egyáltalán ilyesmi, de tény, hogy kifejezetten luxuscikknek számítanak a különleges úton, állatok „bevonásával” előállított kávék. A legismertebb a cibetmacska ürülékéből kiszedett kávébab – ez a kávé Kopi Luwak néven kerül az erre fogékony és fizetőképes vásárlók elé…

Erős felmelegedés, valóságos hőhullám érkezik a jövő héten

A hétvégére akár 10-15 fokig is felmelegedhet napközben, ám a szél sokfelé viharossá válik.

Palásti góllal győzött a Trencsén és elmozdult a tabella utolsó helyéről

A szlovák élvonalbeli bajnokság (Fortuna Liga) vasárnapi játéknapján a Trencsén felvidéki góllal győzött és elmozdult a kiesőzónából, míg a Slovan ismét átvette a vezetést a dunaszerdahelyi együttestől.

Az utolsó percben mentették döntetlenre

Az Nb Ii-es bajnokság utolsó őszi játéknapján a Szolnoki Máv Fc gárdáját fogadta hazai pályán az Aqvital Fc Csákvár.