Érzelmes interjút adott a 71 éves sztár: ebben a betegségben szenved

Pl: Agüero döntött, kiszenvedte a Man. City az újonc ellen

-
  Ma 22:26 Foci

A Manchester City 1–0-ra legyőzte a Sheffield Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnoskág (Premier League) 24. fordulójában.

A vereség ellenére még él a remény

A Svédország elleni 24-18-as vereség ellenére még ki lehet harcolni az olimpiai selejtezőn való részvételt. Ehhez szerda délután minimum egy pontot kell szerezni Portugália ellen.

Kézi-eb: a svédek ellen nem jött a bravúr, a portugálokat verni kell!

A magyarok legeredményesebb játékosa Szita Zoltán volt négy góllal.

Hatgólos vereséget szenvedett Svédország ellen a férfi kézilabda-válogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott kikapott az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokság középdöntőjének harmadik fordulójában, ennek ellenére továbbra is versenyben van az elődöntőbe kerülésért és az olimpiai selejtezőtornára jutásért.

Hat góllal kikapott a svédektől a magyar válogatott

Teol
-
  Ma 22:09 SportSvédország

Sokan életüket vesztették Burkina Fasóban egy piac elleni támadásban

A fegyveresek, miután többeket lemészároltak, felgyújtották a piacot.

Mikler bravúrjai ellenére kikaptak a magyar kézisek Malmőben

A hajrában úszott el a meccs. Minden azért nincs veszve, még él az olimpiai esély.

Sok civil életét vesztette Burkina Fasóban egy piac elleni támadásban

Harminchat civil életét vesztette Burkina Fasóban egy piac elleni támadásban – közölte a nyugat-afrikai ország kormánya kedden.

Hat góllal lépte le a magyarokat a svéd férfi kézilabda-válogatott

A végén a korántsem penge skandinávok 6-0-ás sorozata döntötte el a meccset, 24-18. Szerdán győzni kell Portugália ellen.

Hősiesen küzdött a magyar válogatott a kézilabda-Eb házigazdája ellen

24 órája sincs a mieinknek a sorsdöntő, Portugália elleni mérkőzésig.

Férfi kézilabda Eb: Hat góllal kikapott a svédektől a magyar válogatott

A magyar válogatott 24-18-ra kikapott Svédországtól kedden az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének harmadik fordulójában Malmőben.

Férfi kézi Eb: hat góllal kikaptunk Svédországtól a középdöntőben

A magyar férfi kézilabda-válogatott 24–18-re kikapott a társházigazda Svédország az Európa-bajnokság középdöntőjének 3. fordulójában.