Találatok: 500 hír

Kézilabda-vb: Magyarország-Románia – élő

A Románia elleni találkozó eredményén múlik a továbbjutás a magyar női kézilabda-válogatott számára a Japánban zajló kvalifikációs világbajnokság csoportköréből. Nem csak a győzelem, a vereség is továbbjutást érhet. Kövesse velünk a meccset percről percre!

A Dózsa iskola nyerte a Ki miben tudós vetélkedőt

Veol
-
  Ma 11:00 Kultúra

Harmadik alkalommal tartották meg a veszprémi Noszlopy iskolában a Ki miben tudós vetélkedőt az általános iskolák 6-7. osztályosainak.

Kézi-vb: az olimpia is a tét a románok ellen (élő)

24
-
  Ma 10:53 Sport

A döntetlen is jó nekünk, de kikapni tilos, mert akkor az olimpiát is buktuk.

Mindent eldöntő kézilabdaharc Románia ellen az olimpiáért

-
  Ma 10:51 Sport

A döntetlen is elég a magyar válogatottnak a pénteki mérkőzésen.

Kézilabda-vb: a spanyolok nyerték a magyarok csoportját

Spanyolország válogatottja 27-26-ra legyőzte Montenegróét a Japánban zajló olimpiai kvalifikációs női kézilabda-világbajnokságon, a csoportkör utolsó fordulójában.

Női kézi-vb: Magyarország–Románia – élőben az Nso-n!

A továbbjutás a tét a magyar női kézilabda-válogatottnak Románia ellen a Japánban zajló világbajnokság csoportkörének 5. fordulójában. A győzelem mellett a döntetlen is továbbjutást érhet, de nagyon nehéz dolga lesz a magyar csapatnak a javuló formát mutató románok ellen. Tartsanak velünk, kövessék figyelemmel élő, percről percre frissülő…

Adócsalás miatt indult eljárás vagyonvédelmi cégek vezetői ellen Szegeden

Mandiner
-
  Ma 10:44 Vélemény

Leginkább a saját vagyonukkal foglalkoztak a vagyonvédelmi cégek vezetői, akik ellen háromszázmillió forintos adócsalás miatt indult eljárás, az ügyészség kezdeményezte az öt férfi letartóztatását.

Nyert a MEAFC-Miskolc csapata

Boon
-
  Ma 10:43 Sport

A férfi futsal NB II Keleti csoport, 13. fordulójában eredményei.

A Szegedi Tudományegyetem a legzöldebb magyar felsőoktatási intézmény

Továbbra is a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) a legzöldebb felsőoktatási intézmény Magyarországon, a fenntarthatósági szempontok alapján készült GreenMetric világrangsorban a 74. helyen végzett.

Több Veszprém megyei településen is mikulásprogramokkal várják a gyerekeket

Veol
-
  Ma 10:23 Kultúra

Az adventre is hangolódhatunk a hétvégi programokon.

Nyert a Sepsi-SIC, tudja a következő ellenfelét

Utolsó csoportmérkőzésén is sima győzelmet aratott a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC a női kosárlabda Európa Kupában. A háromszékiek tizenhat pontos különbséggel verték a svéd Lulea BBK együttesét, és a kontinensviadal rájátszásában folytathatják a küzdelmet.

Nagyon várja a jó hírt a kézikapitány

24
-
  Ma 10:11 Sport

Lékait nem véletlenül írták be a bő keretbe.

Veszprémbe igazolhat a MOL-Pick Szeged egyik alapembere

Jorge Maquedának az idény végén lejár a szerződése a Tisza-parti csapatnál.

Magyarország lenne az egyik legnagyobb nyertes, ha a németek nem ülnének a pénzükön