-
 Ma 00:57Infotech

Néhány héttel azután, hogy elstartolt a kínai gyártó vadonatúj modellszériája Ázsiában, megvásárolhatjuk a készülékeket a magyarországi viszonteladóknál is.

Granada – Real Madrid 1:4

Granada – Real Madrid 1:4 Spanyol bajnokság, 36. forduló Gólok: Jorge Molina 71.; ill. Luka Modric 17., Rodrygo 45+1., Alvaro Odriozola 75., Karim Benzema 76.

A Real Madrid ott liheg az Atlético nyakán

Amikor a Granada nekiállt volna szorongatni a Realt, két perc alatt lezárta a meccset Zidane csapata.

La Liga: a Real Madrid hozta a kötelezőt a Granada ellen

A Real Madrid már egy félidő után 2–0-ra vezetett, végül 4–1-re nyert a Granada vendégeként, így ismét két pont a hátránya a listavezető Atlético Madriddal szemben két fordulóval a bajnokság vége előtt.

Győzött a Real Madrid, fut az Atlético után

Zinedine Zidane együttese 4-1-re nyert a Granada otthonában.

Nem hibázott a Real Madrid a Granada ellen, folytatódhat a bajnoki versenyfutas

Sikerükkel a fővárosiak két pontra megközelítették a listavezető Atlético Madridot.

La Liga: nem adja fel a Real, négyet vágtak Zidane fiai

FociClub
-
 Tegnap 23:54Foci

Továbbra is izgalmakkal teli a La Liga véghajrája...

Hátrányból nyert rendkívül fontos rangadót a Liverpool

Már nem hibázhat a Liverpool, máskülönben nem ér oda a Bl-indulást érő helyek egyikére sem. Az első, és egyben legnehezebb meccsét kipipálta: hét év után győzött ismét az Old Traffordon a Pool.

A Liverpool nyerte az elhalasztott rangadót

Manchester United szerzett vezetést, a Liverpool azonban fordított, győzött, és továbbra is harcban áll a Bajnokok Ligájáért.

A Liverpool nyerte a manchesteri botránymeccset

Jürgen Klopp csapata továbbra is harcban van a Bajnokok Ligája-indulást érő helyekért.

Ötödször nyerte meg a Német Kupát a Borussia Dortmund

Gulácsi Péterék sorozatban nyolc tétmérkőzés óta nyeretlenek a Dortmunddal szemben.

A Dortmund nyerte a Német Kupát, Gulácsiéknak megint nem sikerült

A Borussia Dortmund története ötödik német kupagyőzelmét szerezte meg, miután kiütötte Gulácsi Péter csapatát, az RB Leipziget. A Dortmund 4-1-re nyert, a Borussia nyolcadik meccse maradt veretlen a lipcsei csapat ellen.

Német Kupa: Hiába küzdött az RB Leipzig, a Borussia Dortmund nyerte a kupát!

Az első játékrészben túl nagy volt a különbség a két csapat között.

A madridi bajnok lesz Nadal ellenfele a római negyeddöntőben

Eurosport
-
 Tegnap 22:45Sport

Alexander Zverev Madrid után Rómában is legyőzte Nishikorit, igaz, ezúttal nehezebb volt a dolga.

Serie A: a kieső Crotone otthonában folytatta rossz sorozatát a Verona

-
 Tegnap 22:40Foci

A Crotone 2–1-re legyőzte a Veronát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának csütörtöki mérkőzésén.