Idegenben szerzett győzelmével már az élen a Manchester City

Eurosport
-
 Ma 09:49Foci

Az Arsenal a Southampton, a Manchester City pedig a West Bromwich Albion vendégeként győzött magabiztosan

Leleplezték a megújult Minit

HVG
-
 Ma 09:21Autó-motor

A brit márka népszerű kisautója három évvel az előző frissítés után most ismét megújult.

Egymást szidta Ibrahimovic és Lukaku, majdnem összeverekedtek a pályán

Player
-
 Ma 08:42Sport

A két csatármonstrum percekig dumált egymásnak, és fizikai kontant is volt.

Premier League - Az Arsenal és a Manchester City is idegenben győzött

Az Arsenal rögtön a meccs elején hátrányba került, de még az első félidőben fordított és végül két góllal győzött, míg a Manchester City már az első játékrészben eldöntötte mérkőzését, négy gólt rúgott, és végül öttel nyert.  A manchesteri együttes sikerével a tabella élére ugrott. Premier League, 20. forduló: Southampton-Arsenal 1-3…

Idegenben is otthon voltak a törökszentmiklósiak

Szoljon
-
 Ma 07:02Sport

Remekül szerepelt, még pontot sem veszített az őszi szezonban a Törökszentmiklósi Székács KE férficsapata.

Tobey Maguire állítólag egy igazi s*ggfej a legújabb Pókember forgatásán

A „régi” Pókemberrel úgy látszik, hogy egyenesen pokol együtt dolgozni az új rész forgatásán.

Egy hely, amit majdnem 2000 évre konzervált a kiömlő láva – így néz ki ma a szellemváros

Femcafe
-
 Tegnap 21:57Utazás

Hihetetlen, milyen jó állapotban van ma is a lakatlan, egykor virágzó település.

Futsal: idegenben jutott hét gólig a fiatal vasi együttes

Budaörs Az NB II-es futsalbajnokság 17. fordulójában idegenben aratott magabiztos győzelmet a listavezető Haladás VSE II. fiatal játékosokat felvonultató csapata.

Majdnem megfordították

A tabella harmadik helyén álló PINKK-PVSK U23 vendége volt a női kosárlabda amatőr NB I-es bajnokságában a Kanizsai Vadmacskák SE együttese és a legminimálisabb különbséggel szenvedett vereséget.

Aranyárban mérik majdnem az ezüstöt

Sonline
-
 Tegnap 16:40Belföld

lig kezdődött el az év, jelentős alapanyag-drágulás borzolja a kedélyeket számos ipari ágazatban.

Vasárnap idegenben játssza első idei tétmeccsét az FC Ajka

Rövid téli szünet és felkészülés után vasárnap már folytatódik az NB II-es labdarúgó-bajnokság, ahol az FC Ajka a 12. helyről igyekszik felkapaszkodik a tabellán.

Majdnem 200-zal az autópályán

A megengedett 130 km/órás sebesség helyett 193 km/órával haladt egy Badeni járásbeli autós, akit a rendőrök bemértek.

A pedagógusok majdnem fele beoltatná magát, de már visszatérnének az iskolákba

A pedagógusok 43%-a beadatná magának a koronavírus elleni oltást, 36% bizonytalan, 21% pedig teljesen elutasítja azt – derül ki a Pedagógusok Szakszervezete (PSZ) és a 21 Kutatóközpont friss felméréséből. A megkérdezettek többsége tavasszal szívesebben oktatna személyesen.

Majdnem minden ötödik pedagógus volt koronavírus-fertőzött egy felmérés szerint

Telex
-
 Tegnap 12:08Egészség

A megkérdezett pedagógusok közül jellemzően az idősebb korosztály oltatná be magát a vakcinával.

Lehet, hogy a Marvel titokban két Pókember-filmet forgat egyszerre?

IGN
-
 Tegnap 11:36Film

Egyre többször merülnek fel olyan pletykák, amelyek szerint részben azért is tűnik majd fel annyi ismerős karakter a Pókember 3-ban, mert együtt forog majd a negyedik felvonással.